Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Haili bin Dolhan Pengerusi 03-8871 7373 haili
2. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

3. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
4. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 Suraihan
5. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT SETIAUSAHA

6. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
7. Chin Weng Peng Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 chin
8. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
9. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
10. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 nfarhana
11. Saiful Bakhtiar bin Che Abd Hakim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 saiful
12. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
13. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7347 fitri

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

14. Zarita binti Dato' Zainol Abidin Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 zarita
15. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 zaimashazelinda
HRMIS
16. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
17. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
Kewangan
18. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
19. Noor Suhada binti Sani Penolong Akautan 03-8871 7308 suhada
20. Marhani binti Ab Hamid Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7319 marhani
21. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7320 izma
22. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
23. Mohammad Hussin bin Mahmud Pembantu Tadbir 03-8871 7321 mhussin
24. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
25. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Aset
26. Seri Rahayu binti Mohamad Tajri Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 serirahayu
27. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
28. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
Pengurusan dan Kualiti
29. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
30. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
31. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
32. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
33. Mariyam binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mariyam
34. Hazlin Mazni binti Isa Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mazni
35. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
36. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
37. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7335 nurulihsanuddin
38. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7325 adzhar
39. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7325 azmer
40. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7325 mohd.rashdan
41. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Pendaftaran
42. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
43. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7350 faizah
44. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
45. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7343 ISRAWANI
46. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7343 noraisah
47. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
48. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
49. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
50. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7353 maszuan
51. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
52. Muhamad Noor bin Khalid Pembantu Operasi 03-8871 7346 muhamad.noor
53. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7353 razi
54. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7347 sahnorazmi
55. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 iskandar
56. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 masly
Sumber Manusia
57. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
58. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
59. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
60. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
61. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
62. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
63. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
64. Rosalina binti Mohamad Rusli Pembantu Tadbir 03-8871 7355 rosalina
65. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7356 shaihin

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

66. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
67. Noriyani Abdul Wahed Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 noriyani
68. Noorhafezan bin Abd Majid Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7362 hafezan
69. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
70. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
71. Maizan binti Saad Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7360 maizan
72. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
73. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 khaizila
74. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
75. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 azlina
76. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
77. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
78. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 abdul.sattar
79. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
80. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri
81. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 izzuddin

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

82. Zuliana binti Mohd Akob Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 zuliana
83. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
84. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7350 alawiah
85. Marziawati binti Ahamed Termizi Pembantu Tadbir 03-8871 7358 marziawati

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

86. Wan Nurulhidayah binti Wan Samsudin Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 nurulhidayah
87. Maimunah binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 maimunah
88. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 puziah
89. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
90. Norhayati binti Abd. Hamid Pembantu Tadbir 03-8871 7340 norhayati.abdhamid
91. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 shanira
92. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
93. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

94. Shuhardi Turaz Radzik bin Aznan Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 shuhardi
95. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 hasliza
Unit 1 - IPGM
96. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7372 amirah
97. Siti Zaleha binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7376 siti.zaleha
98. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7380 kamariah
99. Hasemah binti Lebai Salleh Pembantu Tadbir 03-8871 7397 hasimah
100. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Pembantu Tadbir 03-8871 7399 yusarizman
101. Aizat bin Saufi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 aizat
102. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
103. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7394 Daisy.ann
104. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7395 najiyah
105. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7466 natasha
106. Siti Norbaizura binti Mohd Ridzuan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 norbaizura
107. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7385 roslizon
108. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7386 suhailah
109. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7383 zailani
Unit 2 - IPTA
110. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
111. Rahamat bin Haji Osman @ Othman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7377 rahamat
112. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7375 norizanmohd
113. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7390 wansarifah
114. Raishida binti Othman Pembantu Tadbir 03-8871 7398 raishida
115. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7381 asfazura
116. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7401 azrina
117. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
118. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
119. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7384 hafiz
120. Nurul Huda binti Khairuddin Pembantu Tadbir 03-8871 7392 huda
121. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7398 marina
122. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7396 mulyadi
123. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7403 norhasimah
124. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7381 syazwani
125. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7403 yaakob
126. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7403 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
127. Hamdan bin Mohd Satar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7391 hamdan
128. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7467 aini
129. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7386 nhaslinda

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

130. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
131. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
132. Faridah binti Agos Salim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7415 faridahagos
133. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
134. Mazral bin Abd Manaf Pembantu Operasi 03-8871 7415 mazral
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
135. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
136. Yusniza binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 yusniza
137. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7411 sharifah
138. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
139. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7477 hazlina.hambali
140. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
141. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
142. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
143. Noor Emma Hizan binti Hijas Penolong Setiausaha 03-8871 7404 emma.hizan
144. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
145. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
146. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
147. Halijah binti Daud Pembantu Tadbir 03-8871 7418 Halijah
148. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7418 jamaliah
149. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
150. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
151. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 nooraishah
152. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
153. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
154. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

155. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
156. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
157. Norashikin binti Mohamed Nawawi Penolong Setiausaha 03-8871 7424 norashikin.m
158. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
159. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 azmi
160. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 suriana
161. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
162. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7433 firdaus
163. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7379 marzia
164. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7432 noorafizah
165. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7433 Nuurfadhilah
166. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
167. Nurmaya binti Mohd Maidin Penolong Setiausaha 03-8871 7478 nurmaya
168. Norlidah binti Abu Bakar Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 norlidah
169. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 nurul.aini
170. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
171. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7435 azwan
172. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
173. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 norida
174. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7432 normala
175. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 sabariah
Unit Perkhidmatan 3
176. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
177. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
178. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
179. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
180. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
181. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
182. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 roslan
183. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7436 azizi
184. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7437 faridahyahaya
185. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7436 nazar
186. Sharifah Sukainah binti Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7481 sukainah

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

187. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
188. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
189. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
190. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
191. Mohamed bin Sulaiman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 mohamed
192. Rohani binti Iberahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 rohani
193. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
194. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
195. Nooraziela binti Kamal Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraziela
196. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

197. Intan Zainab binti Mohd Bustan Setiausaha Bahagian 088-488532 intanzainab
198. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488527 ladyia
199. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488547 raihan.ramly
200. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488546 samantha
201. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488526 halimah
202. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488535 misbah
203. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488544 albert
204. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488533 anita_lamdin
205. Abdullah @Jahari bin Haji Abidin Ketua Pembantu Tadbir 088-488536 jahari
206. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488529 ainah
207. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488545 alvernia
208. Amisah binti Fitri Pembantu Tadbir 088-488574 amisah
209. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488519 dayang_hadizah
210. Fatree @ Monong binti Ibrahim @ Benian Pembantu Tadbir 088-488517 fatree
211. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488540 jaslee
212. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488537 masni
213. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488539 nooradzlina
214. Percella binti Angin Pembantu Tadbir 088-488579 percella
215. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488530 rosela
216. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488541 suziwati
217. Roslinah binti Abdullah Pembantu Tadbir 088-488537 roslinah
218. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488545 marali
219. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488542 abdmudar
220. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488542 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

221. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
222. Muhammad Imran Jambai bin Dingun Ai Penolong Setiausaha 082-537002 m.imran
223. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
224. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
225. Noor Baizura binti Mamat Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 baizura
226. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
227. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
228. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
229. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 michael
230. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537015 aishah
231. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
232. Mohammad Iswandi bin Ibrahim Pembantu Tadbir 082-537022 iswandi
233. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
234. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537014 ramuna
235. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
236. Syarifah Noridawati binti Wan Rajie Pembantu Tadbir 082-537018 sh.noridawati
237. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
238. Sitihaisah binti Bujang Pembantu Tadbir 082-537017 sitihaisah
239. Dayang Sofia binti Awang Salleh Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
240. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 zuaini
241. Alinapiah bin Daud Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
242. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
243. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537025 jalin
244. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537023 hazri
245. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537024 raden