Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Khair bin Mohamad Yusof Pengerusi 03-8871 7373 khair
2. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7374 nfarhana
3. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

4. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
5. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 suraihan
6. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT PENGURUSAN ATASAN

Pejabat Setiausaha
7. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
8. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
9. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
10. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7334 razi
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengambilan & Perkhidmatan)
11. Md Radzi bin Hashim Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 mdradzi
12. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 zaimashazelinda
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengurusan)
13. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
14. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 izzuddin

UNIT INTEGRITI

15. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7447 hanie
16. Ajurah @ Azurah binti Ag. Hashim Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7356 azurah
17. Nor Emizializa binti Mohamed Marizi Pembantu Tadbir 03-8871 7357 emizializa

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

18. Wan Ahmad bin Ibrahim Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 ahmad
19. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
20. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7358 alawiah
21. Siti Khalijah binti Mohd Sollah Pembantu Tadbir 03-8871 7358 khalijah

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

22. Ross Rafizal bin Rosli Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 rafizal
23. Nurulhuda binti Razali Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 nurulhuda
Unit 1 - IPGM
24. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7370 amirah
25. Maimunah Nasution binti Md Yusof Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7378 maimunah
26. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7401 asmah
27. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7385 azizi
28. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7383 azrina
29. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
30. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
31. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7384 Daisy.ann
32. Siti Noor Maishasiela binti Azmi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 maishasiela
33. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7397 najiyah
34. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7383 nhaslinda
35. Norashikin binti Abdur Rashid Pembantu Tadbir 03-8871 7381 norashikin
36. Nor Azizah binti Awang Kechik Pembantu Tadbir 03-8871 7383 norazizah
Unit 2 - IPTA
37. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
38. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7400 norizanmohd
39. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7467 wansarifah
40. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7395 asfazura
41. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7393 faridahyahaya
42. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
43. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7392 hafiz
44. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7397 israwani
45. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7393 norhasimah
46. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7396 Shanira
47. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7395 syazwani
48. Tipong Anak Entusan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 tipong
49. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7394 yaakob
50. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7377 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
51. Mazuin binti Mohd Sapon Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7386 mazuin
52. Muhamad Al Faizun bin Mohd Shafie Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7466 alfaizun
53. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7381 baiti
54. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7398 suhailah
55. Norwahidah binti Mohd Nor Pembantu Tadbir 03-8871 7398 wahidah

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

56. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
57. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
58. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
59. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7411 mohdazmi
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
60. Nurul Nadhirah binti Mohamed Yusoff Penolong Setiausaha 03-8871 7404 nadhirah
61. Noor Hafizah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 noorhafizah
62. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
63. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
64. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
65. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
66. Mohd Rezwan bin Mohd Uzir Pembantu Tadbir 03-8871 7477 rezwan
67. Zainiza binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir 03-8871 7416 zainiza
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
68. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
69. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
70. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
71. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
72. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7417 jamaliah
73. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
74. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
75. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7477 nurulihsanuddin
76. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 SAZRINA
77. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
78. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7419 ZAILANI

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

79. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
80. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
81. Hamzah bin Mohd Noor Penolong Setiausaha 03-8871 7478 hamzah
82. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
83. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 Kamariah
84. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 suriana
85. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
86. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marzia
87. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7435 noorafizah
88. Siti Nuruladha binti Musa Pembantu Tadbir 03-8871 7433 nuruladha
89. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7479 nuurfadhilah
90. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
91. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 roslan
92. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
93. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7434 AZWAN
94. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
95. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7433 noraisah
96. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 norida
97. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7438 normala
Unit Perkhidmatan 3
98. Siti Fatimah binti Mohd Daud Penolong Setiausaha 03-8871 7425 fatimah
99. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
100. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
101. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
102. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
103. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
104. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 SHAH
105. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
106. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7436 hazlina.hambali

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

107. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
108. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
109. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
110. Azliawaty binti Ismail Penolong Setiausaha 03-8871 7440 azliawaty
111. Hamidi bin Ibrahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 hamidi
112. Mohd Hadri bin Kadir Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 hadri
113. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
114. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
115. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraishah
116. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

117. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
118. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 hasliza
119. Zahila binti Desa Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 zahila
120. Muhamad Hailmi bin Ishak Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7362 hailmi
121. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
122. Mugilraj a/l Radha Krishnan Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7360 mugilraj
123. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
124. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
125. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
126. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
127. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
128. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
129. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
130. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 abdul.sattar
131. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
132. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri
133. Nur Syahirah binti Sukor Pembantu Tadbir 03-8871 7368 nursyahirah

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

134. Juriah binti Jalalus Shuti Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 juriah
135. Anisanita binti Rosli Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 anisanita
Unit Sumber Manusia
136. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
137. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
138. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 Rohaida
139. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
140. Fasya Atika binti Firdaus Pembantu Tadbir 03-8871 7359 fasya
141. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
142. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
143. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
144. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
145. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7355 shaihin
Unit Kewangan
146. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
147. Noor Suhada binti Sani Penolong Akauntan 03-8871 7319 suhada
148. Zaharah binti Jasmi Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 zaharah
149. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7321 izma
150. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 JACKIE
151. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
152. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
153. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Unit Pengurusan dan Kualiti
154. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
155. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
156. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
157. Mohd Hafiz bin Saman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 mohdhafiz
158. Bathmawathy a/p Perumallo Pembantu Pustakawan 03-8871 7339 bathmawathy
159. Mohamad Al Faiz bin Omar Pembantu Tadbir 03-8871 7335 alfaiz
160. Filzah Binti Hamisan Pembantu Tadbir 03-8871 7326 filzah
161. Ishanaliza binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 5352 ishanaliza
162. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
163. Siti Syazwani binti Osman Pembantu Tadbir 03-8871 7326 sitisyazwani
164. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7335 adzhar
165. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7335 azmer
166. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
167. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7335 mohd.rashdan
168. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Unit Pengurusan Aset
169. Siti Nasibah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 nasibah
170. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
171. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7327 mulyadi
HRMIS
172. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
173. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 firdaus
Pendaftaran
174. Nurul Azwa binti Osman Penolong Pegawai Arkib 03-8871 7347 nurul.azwa
175. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
176. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7344 faizah
177. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
178. Nor Azlina binti Mohammad Aslam Pembantu Tadbir 03-8871 7343 nor.azlina
179. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
180. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7343 sabariah
181. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
182. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7342 abdaziz
183. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7342 fitri
184. Mohamad Khairan Aminudin bin Karuddin Pembantu Operasi 03-8871 7346 khairan
185. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
186. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7342 sahnorazmi
187. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 iskandar
188. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 masly

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

189. Nor Ilanah binti Roslan Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 ilanah
190. Nur Zaina binti Mohd Nasser Penolong Setiausaha 03-8871 7455 zaina
191. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 sharifah
192. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 yusarizman
193. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
194. Maryam Mahirah binti Abdul Ghafar Pembantu Tadbir 03-8871 7340 mahirah
195. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7340 marina
196. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan
197. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7387 maszuan

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

198. Zamzul @ Rosmadi bin Rebbin Setiausaha Bahagian 088-488521 zamzul
199. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488521 anita_lamdin
Unit Pengambilan
200. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488522 samantha
201. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488522 misbah
202. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488522 dayang_hadizah
203. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488522 nooradzlina
204. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488522 suziwati
Unit Perkhidmatan
205. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488523 halimah
206. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488523 ainah
207. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488523 alvernia
208. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488523 rosela
209. Suzilah binti Jamian Pembantu Tadbir 088-488523 suzilah
210. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488523 zatil
Unit Pentadbiran, Kewangan Dan Pengurusan Maklumat
211. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488524 raihan.ramly
212. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488524 albert
213. Roslinah binti Abdullah Penolong Akauntan 088-488524 roslinah
214. Irnah Wati binti Ag Damit @ Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 088-488524 irnah
215. Haryanti binti Damir Pembantu Tadbir 088-488524 haryanti
216. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488524 masni
217. Rosziah binti Shariffudin Pembantu Tadbir 088-488524 rosziah
218. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488524 marali
219. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488524 abdmudar
220. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488524 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

221. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
222. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
Unit Pengambilan
223. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
224. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
225. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537017 aishah
226. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
227. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537015 ramuna
228. Sherina Anak Ayon Pembantu Tadbir 082-537018 sherina
Unit Perkhidmatan
229. Norazian binti Md Noh Penolong Setiausaha 082-537002 norazian
230. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
231. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 michael
232. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
233. Syarifah Noridawati binti Wan Rajiee Pembantu Tadbir 082-537014 sh.noridawati
234. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
235. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 ZUAINI
Unit Pentadbiran
236. Frische Kuleh Engan Penolong Setiausaha 082-537003 frische
237. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
238. Alinapiah bin Daud Ketua Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
239. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
240. Dayangku Sulei'na binti Awangku Kaharudin Pembantu Tadbir 082-537024 suleina
241. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
242. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537029 jalin
243. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537026 hazri
244. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537026 raden