Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Haili bin Dolhan Pengerusi 03-8871 7373 haili
2. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

3. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
4. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 Suraihan
5. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT SETIAUSAHA

6. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
7. Chin Weng Peng Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 chin
8. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
9. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
10. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 nfarhana
11. Saiful Bakhtiar bin Che Abd Hakim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 saiful
12. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
13. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7334 razi

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

14. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 zaimashazelinda
HRMIS
15. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
16. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
Kewangan
17. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
18. Noor Suhada binti Sani Penolong Akautan 03-8871 7319 suhada
19. Zaharah binti Jasmi Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 zaharah
20. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7321 izma
21. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 jackie
22. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
23. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
24. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Aset
25. Seri Rahayu binti Mohamad Tajri Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 serirahayu
26. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
27. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
Pengurusan dan Kualiti
28. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
29. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
30. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
31. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
32. Mariyam binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mariyam
33. Hazlin Mazni binti Isa Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mazni
34. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
35. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
36. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7336 nurulihsanuddin
37. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7325 adzhar
38. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7325 azmer
39. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
40. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7325 mohd.rashdan
41. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Pendaftaran
42. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
43. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7350 faizah
44. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
45. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7343 israwani
46. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7343 noraisah
47. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
48. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
49. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
50. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7353 fitri
51. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7353 maszuan
52. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
53. Muhamad Noor bin Khalid Pembantu Operasi 03-8871 7346 muhamad.noor
54. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7347 sahnorazmi
55. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 iskandar
56. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 masly
Sumber Manusia
57. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
58. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
59. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
60. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
61. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
62. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
63. Nurul Huda binti Khairuddin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 huda
64. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
65. Rosalina binti Mohamad Rusli Pembantu Tadbir 03-8871 7355 rosalina
66. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7356 shaihin

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

67. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
68. Noriyani Abdul Wahed Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 noriyani
69. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
70. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
71. Maizan binti Saad Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7360 maizan
72. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
73. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
74. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
75. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
76. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
77. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
78. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 abdul.sattar
79. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
80. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri
81. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 izzuddin

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

82. Zuliana binti Mohd Akob Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 zuliana
83. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
84. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7350 alawiah
85. Marziawati binti Ahamed Termizi Pembantu Tadbir 03-8871 7358 marziawati

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

86. Nor Ilanah binti Roslan Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 ilanah
87. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7455 hanie
88. Maimunah binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 maimunah
89. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 puziah
90. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
91. Norhayati binti Abd. Hamid Pembantu Tadbir 03-8871 7340 norhayati.abdhamid
92. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 shanira
93. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
94. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

95. Shuhardi Turaz Radzik bin Aznan Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 shuhardi
96. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 hasliza
Unit 1 - IPGM
97. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7372 amirah
98. Siti Zaleha binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7376 siti.zaleha
99. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7390 asmah
100. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Pembantu Tadbir 03-8871 7399 yusarizman
101. Aizat bin Saufi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 aizat
102. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
103. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7394 Daisy.ann
104. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7395 najiyah
105. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7466 natasha
106. Siti Norbaizura binti Mohd Ridzuan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 norbaizura
107. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7385 roslizon
108. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7386 suhailah
109. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7383 ZAILANI
Unit 2 - IPTA
110. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
111. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7375 norizanmohd
112. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7377 wansarifah
113. Raishida binti Othman Pembantu Tadbir 03-8871 7398 RAISHIDA
114. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7381 asfazura
115. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7401 azrina
116. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
117. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
118. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7384 hafiz
119. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7398 marina
120. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7396 mulyadi
121. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7403 norhasimah
122. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7381 syazwani
123. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7403 yaakob
124. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7403 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
125. Hamdan bin Mohd Satar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7391 hamdan
126. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7467 aini
127. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7386 nhaslinda

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

128. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
129. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
130. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
131. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7415 AZMI
132. Mazral bin Abd Manaf Pembantu Operasi 03-8871 7415 mazral
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
133. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
134. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7411 Sharifah
135. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
136. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7477 hazlina.hambali
137. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
138. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
139. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
140. Noor Emma Hizan binti Hijas Penolong Setiausaha 03-8871 7404 emma.hizan
141. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
142. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
143. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
144. Halijah binti Daud Pembantu Tadbir 03-8871 7418 Halijah
145. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7418 jamaliah
146. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
147. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
148. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 nooraishah
149. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
150. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
151. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

152. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
153. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
154. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
155. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 kamariah
156. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 suriana
157. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
158. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7433 firdaus
159. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marzia
160. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7433 noorafizah
161. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7479 nuurfadhilah
162. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
163. Norlidah binti Abu Bakar Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 norlidah
164. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 roslan
165. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
166. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7435 azwan
167. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
168. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 norida
169. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7432 normala
170. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 sabariah
Unit Perkhidmatan 3
171. Siti Fatimah binti Mohd Daud Penolong Setiausaha 03-8871 7425 fatimah
172. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
173. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
174. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
175. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
176. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
177. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
178. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
179. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7436 azizi
180. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7437 faridahyahaya
181. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7436 nazar
182. Sharifah Sukainah binti Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7481 sukainah

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

183. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
184. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
185. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
186. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
187. Mohamed bin Sulaiman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 mohamed
188. Rohani binti Iberahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 rohani
189. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
190. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
191. Nooraziela binti Kamal Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraziela
192. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

193. Zamzul @ Rosmadi bin Rebbin Setiausaha Bahagian 088-488532 zamzul
194. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488527 ladyia
195. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488547 raihan.ramly
196. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488546 samantha
197. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488526 halimah
198. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488535 misbah
199. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488544 albert
200. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488533 anita_lamdin
201. Abdullah @Jahari bin Haji Abidin Ketua Pembantu Tadbir 088-488536 jahari
202. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488529 ainah
203. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488545 alvernia
204. Amisah binti Fitri Pembantu Tadbir 088-488574 amisah
205. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488519 dayang_hadizah
206. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488540 jaslee
207. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488537 masni
208. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488539 nooradzlina
209. Percella binti Angin Pembantu Tadbir 088-488579 percella
210. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488530 rosela
211. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488541 suziwati
212. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488543 zatil
213. Roslinah binti Abdullah Pembantu Tadbir 088-488537 roslinah
214. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488545 marali
215. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488542 abdmudar
216. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488542 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

217. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
218. Muhammad Imran Jambai bin Dingun Ai Penolong Setiausaha 082-537002 m.imran
219. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
220. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
221. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
222. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
223. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
224. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
225. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 MICHAEL
226. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537015 aishah
227. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
228. Mohammad Iswandi bin Ibrahim Pembantu Tadbir 082-537022 iswandi
229. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
230. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537014 ramuna
231. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
232. Syarifah Noridawati binti Wan Rajie Pembantu Tadbir 082-537018 sh.noridawati
233. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
234. Dayang Sofia binti Awang Salleh Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
235. Dayangku Sulei'na binti Awangku Kaharudin Pembantu Tadbir 082-537017 suleina
236. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 ZUAINI
237. Alinapiah bin Daud Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
238. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
239. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537025 jalin
240. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537023 hazri
241. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537024 raden