Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Haili bin Dolhan Pengerusi 03-8871 7373 haili
2. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

3. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
4. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 Suraihan
5. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT SETIAUSAHA

6. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
7. Chin Weng Peng Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 chin
8. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
9. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
10. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 nfarhana
11. Saiful Bakhtiar bin Che Abd Hakim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 saiful
12. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
13. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7347 fitri

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

14. Zarita binti Dato' Zainol Abidin Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 zarita
15. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 zaimashazelinda
HRMIS
16. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
17. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
Kewangan
18. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
19. Noor Suhada binti Sani Penolong Akautan 03-8871 7308 suhada
20. Marhani binti Ab Hamid Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7319 marhani
21. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7320 izma
22. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7321 jackie
23. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
24. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
25. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Aset
26. Seri Rahayu binti Mohamad Tajri Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 serirahayu
27. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
28. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
Pengurusan dan Kualiti
29. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
30. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
31. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
32. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
33. Mariyam binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mariyam
34. Hazlin Mazni binti Isa Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mazni
35. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
36. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
37. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7336 nurulihsanuddin
38. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7325 adzhar
39. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7325 azmer
40. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
41. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7325 mohd.rashdan
42. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Pendaftaran
43. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
44. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7350 faizah
45. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
46. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7343 israwani
47. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7343 noraisah
48. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
49. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
50. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
51. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7353 maszuan
52. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
53. Muhamad Noor bin Khalid Pembantu Operasi 03-8871 7346 muhamad.noor
54. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7353 razi
55. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7347 sahnorazmi
56. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 iskandar
57. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 MASLY
Sumber Manusia
58. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
59. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
60. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
61. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
62. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
63. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
64. Nurul Huda binti Khairuddin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 huda
65. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
66. Rosalina binti Mohamad Rusli Pembantu Tadbir 03-8871 7355 rosalina
67. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7356 shaihin

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

68. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
69. Noriyani Abdul Wahed Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 noriyani
70. Noorhafezan bin Abd Majid Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7362 hafezan
71. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
72. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
73. Maizan binti Saad Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7360 maizan
74. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
75. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
76. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
77. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
78. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
79. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
80. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 abdul.sattar
81. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
82. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri
83. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 izzuddin

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

84. Zuliana binti Mohd Akob Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 zuliana
85. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
86. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7350 alawiah
87. Marziawati binti Ahamed Termizi Pembantu Tadbir 03-8871 7358 marziawati

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

88. Wan Nurulhidayah binti Wan Samsudin Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 nurulhidayah
89. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7455 hanie
90. Maimunah binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 maimunah
91. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 puziah
92. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
93. Norhayati binti Abd. Hamid Pembantu Tadbir 03-8871 7340 norhayati.abdhamid
94. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 shanira
95. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
96. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

97. Shuhardi Turaz Radzik bin Aznan Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 shuhardi
98. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 hasliza
Unit 1 - IPGM
99. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7372 amirah
100. Siti Zaleha binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7376 siti.zaleha
101. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7380 kamariah
102. Hasemah binti Lebai Salleh Pembantu Tadbir 03-8871 7397 hasimah
103. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Pembantu Tadbir 03-8871 7399 yusarizman
104. Aizat bin Saufi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 aizat
105. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
106. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7394 Daisy.ann
107. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7395 najiyah
108. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7466 natasha
109. Siti Norbaizura binti Mohd Ridzuan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 norbaizura
110. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7385 roslizon
111. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7386 suhailah
112. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7383 ZAILANI
Unit 2 - IPTA
113. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
114. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7375 norizanmohd
115. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7390 wansarifah
116. Raishida binti Othman Pembantu Tadbir 03-8871 7398 raishida
117. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7381 asfazura
118. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7401 azrina
119. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
120. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
121. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7384 hafiz
122. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7398 marina
123. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7396 mulyadi
124. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7403 norhasimah
125. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7381 syazwani
126. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7403 yaakob
127. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7403 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
128. Hamdan bin Mohd Satar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7391 hamdan
129. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7467 aini
130. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7386 nhaslinda

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

131. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
132. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
133. Faridah binti Agos Salim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7415 faridahagos
134. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
135. Mazral bin Abd Manaf Pembantu Operasi 03-8871 7415 mazral
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
136. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
137. Yusniza binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 yusniza
138. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7411 sharifah
139. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
140. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7477 hazlina.hambali
141. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
142. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
143. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
144. Noor Emma Hizan binti Hijas Penolong Setiausaha 03-8871 7404 emma.hizan
145. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
146. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
147. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
148. Halijah binti Daud Pembantu Tadbir 03-8871 7418 Halijah
149. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7418 jamaliah
150. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
151. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
152. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 nooraishah
153. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
154. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
155. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

156. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
157. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
158. Norashikin binti Mohamed Nawawi Penolong Setiausaha 03-8871 7424 norashikin.m
159. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
160. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 azmi
161. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 suriana
162. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
163. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7433 firdaus
164. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7379 marzia
165. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7432 noorafizah
166. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7433 nuurfadhilah
167. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
168. Nurmaya binti Mohd Maidin Penolong Setiausaha 03-8871 7478 nurmaya
169. Norlidah binti Abu Bakar Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 norlidah
170. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 nurul.aini
171. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
172. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7435 azwan
173. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
174. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 norida
175. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7432 normala
176. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 sabariah
Unit Perkhidmatan 3
177. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
178. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
179. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
180. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
181. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
182. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
183. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 roslan
184. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7436 azizi
185. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7437 faridahyahaya
186. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7436 nazar
187. Sharifah Sukainah binti Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7481 sukainah

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

188. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
189. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
190. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
191. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
192. Mohamed bin Sulaiman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 mohamed
193. Rohani binti Iberahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 rohani
194. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
195. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
196. Nooraziela binti Kamal Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraziela
197. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

198. Intan Zainab binti Mohd Bustan Setiausaha Bahagian 088-488532 intanzainab
199. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488527 ladyia
200. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488547 raihan.ramly
201. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488546 samantha
202. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488526 halimah
203. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488535 misbah
204. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488544 albert
205. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488533 anita_lamdin
206. Abdullah @Jahari bin Haji Abidin Ketua Pembantu Tadbir 088-488536 jahari
207. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488529 ainah
208. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488545 alvernia
209. Amisah binti Fitri Pembantu Tadbir 088-488574 amisah
210. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488519 dayang_hadizah
211. Fatree @ Monong binti Ibrahim @ Benian Pembantu Tadbir 088-488517 fatree
212. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488540 jaslee
213. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488537 masni
214. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488539 nooradzlina
215. Percella binti Angin Pembantu Tadbir 088-488579 percella
216. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488530 rosela
217. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488541 suziwati
218. Roslinah binti Abdullah Pembantu Tadbir 088-488537 roslinah
219. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488545 marali
220. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488542 abdmudar
221. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488542 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

222. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
223. Muhammad Imran Jambai bin Dingun Ai Penolong Setiausaha 082-537002 m.imran
224. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
225. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
226. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
227. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
228. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
229. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
230. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 michael
231. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537015 aishah
232. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
233. Mohammad Iswandi bin Ibrahim Pembantu Tadbir 082-537022 iswandi
234. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
235. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537014 ramuna
236. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
237. Syarifah Noridawati binti Wan Rajie Pembantu Tadbir 082-537018 sh.noridawati
238. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
239. Sitihaisah binti Bujang Pembantu Tadbir 082-537017 sitihaisah
240. Dayang Sofia binti Awang Salleh Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
241. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 zuaini
242. Alinapiah bin Daud Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
243. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
244. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537025 jalin
245. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537023 hazri
246. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537024 raden