Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pendidikan (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau

NO. FAKS

Pejabat Setiausaha : 03-8871 7497
Pengurusan / Perkhidmatan : 03-8871 7499
Pengambilan : 03-8871 7485
Naik Pangkat dan Tatatertib : 03-8871 7493
Keurusetiaan & Dasar dan Perancangan : 03-8871 7463
Pengurusan Maklumat : 03-8871 7484
SPP Sarawak : 082-537027
SPP Sabah : 088-487257
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. Tan Sri Dr. Mazlan Yusoff Pengerusi 03-8871 7373 dr.mazlan
2. Norashikin binti Md Jusoh Setiausaha Pejabat 03-8871 7374 shikin.jusoh
3. Md Yazid bin Saring Pemandu 03-8871 7374 yazid

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

4. Dr.Mohamed bin Abu Bakar Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 mohamed.abubakar
5. Noor Azihan binti Azizan Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 azihan
6. Mohd Helmy bin Abd Majid Pemandu 03-8871 7338 Helmy

PEJABAT PENGURUSAN ATASAN

Pejabat Setiausaha
7. Md Radzi bin Hashim Setiausaha 03-8871 7333 mdradzi
8. Nur Farahain binti Hamdani Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 nurfarahain_h
9. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8893 4016 rosli
10. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8893 4015 razi
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengambilan & Perkhidmatan)
11. Khairiah Binti Ab Rashid Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 khairiah
12. Siti Sulasteri binti Md Kalil Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 sulasteri
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengurusan)
13. Mazlina binti Mokhtar Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mazlina.mokhtar
14. Norhazlia binti Ismail Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 norhazlia

PEJABAT PENASIHAT UNDANG-UNDANG

15. Mazuin binti Hashim Penasihat Undang Undang 03-8871 7307 mazuin.hashim
16. Azlina binti Sagir Pembantu Tadbir 03-8893 4025 azlinasagir

UNIT INTEGRITI

17. Siti Khalilah binti Abdul Nasir Penolong Setiausaha 03-8871 7447 khalilah
18. Noraini binti Jaafar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7356 noraini.jaafar
19. Norzaliha binti Ngah Pembantu Tadbir 03-8871 7357 norzaliha

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

20. Mohamad Nazri bin Mohd Nasohah Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 mohamadnazri
21. Amina Rifhan binti Abdul Ra'of Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 amina
22. Nik Azma Hanin binti Nik Ismail Penolong Setiausaha 03-8871 7371 nikazmahanin
23. Shamil Amira binti Hassan Penolong Pegawai Tadbir 03-8893 4017 shamilamira
24. Jamaliah binti Jamaludin Pembantu Tadbir 03-8871 7358 jamaliah.j
25. Siti Khalijah binti Mohd Sollah Pembantu Tadbir 03-8871 7325 khalijah

BAHAGIAN PENGAMBILAN

26. Fadli Ahmad bin Ismail Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 fadli
27. Nurulhuda binti Razali Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 nurulhuda
Unit Perancangan Pengambilan
28. Faraanida binti Mobin Penolong Setiausaha 03-8871 7372 faraanida
29. Rosyati binti Bakar @ Abu Bakar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7400 rosyati
30. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
31. Shafarina binti Mahmud Pembantu Tadbir 03-8871 7495 SHAFARINA
Unit Pengambilan Guru 1
32. Mahfuz bin Mahmood Penolong Setiausaha 03-8871 7370 mahfuz
33. Nur Hafaniza binti Harun Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7466 hafaniza.harun
34. Nasariah binti Jamian Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7386 nasariah
35. Norhayati binti Latif Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7467 hayati.latif
36. Nor Emizializa binti Mohamed Marizi Pembantu Tadbir 03-8871 7396 emizializa
37. Francis Jigun Pembantu Tadbir 03-8871 7395 francis
38. Juliana binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7393 juliana.ramli
39. Jurimuzimah binti Musali Pembantu Tadbir 03-8871 7489 jurimuzimah
40. Muhammad Nabil Fikri bin Ilias Pembantu Tadbir 03-8871 7394 nabil
41. Noorfaidah binti Tajudin Pembantu Tadbir 03-8871 7491 noorfaidah
42. Siti Nurani binti Khasin Pembantu Tadbir 03-8871 7496 sitinurani
43. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7490 norhasimah
Unit Pengambilan Guru 2
44. Amiza binti Bakri Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7378 amiza
45. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 mfitry
46. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7401 asmah
47. Muhamad Faiz bin Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7383 faiz.ramli
48. Filzah Binti Hamisan Pembantu Tadbir 03-8871 7487 filzah
49. Siti Noor Maishasiela binti Azmi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 maishasiela
50. Nur A'syila binti Musa Pembantu Tadbir 03-8871 7483 syila
51. Tipong Anak Entusan Pembantu Tadbir 03-8871 7488 tipong
52. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7385 azizi
53. Salbiyah binti Marsaid Pembantu Tadbir 03-8871 7397 salbiyah.marsaid
54. Salina binti Ibrahim Pembantu Tadbir 03-8871 7384 salina
Unit Pengambilan Bukan Guru
55. Muhammad Akmal bin Ahmad Penolong Setiausaha 03-8871 7407 akmal
56. Hazrul Rizal bin Tamidi Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 hazrulrizal
57. Irane Wiguna binti Idral Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 irane
58. Norakmazatul Farina binti Mustapha Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7412 farina
59. Siti Aishah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7369 aishah.abdullah
60. Noor Baizura binti Sunny Pembantu Tadbir 03-8871 7417 baizura
61. Mohamad Faizul bin Ibrahim Pembantu Tadbir 03-8893 4010 faizul.ibrahim
62. Haniza Hanoum binti Bujang Pembantu Tadbir 03-8871 7376 haniza
63. Nor Fariza binti Mohd Radzi Pembantu Tadbir 03-8871 7382 norfariza
64. Suhaidy bin Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7380 suhaidy
65. Zainiza binti Zainal Abidin Pembantu Tadbir 03-8871 7416 zainiza
66. Mohd Rezwan bin Mohd Uzir Pembantu Tadbir 03-8871 7477 rezwan
Unit Pentadbiran
67. Nurulazraq bin Mohamad Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7411 azraq
68. Sharifah Noor Farahana Husna binti Muhamad Azhar Pembantu Tadbir 03-8871 7392 farahana
69. Muhammad Hafiz bin Mohd Semsuddin Pembantu Tadbir 03-8871 7398 hafiz.semsuddin
70. Hussin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7377 hussin
71. Norfatiha binti Abu Personel MySTEP 03-8871 7414 norfatiha
72. Ahmad Zubair Al Habib bin Asrul Personel MySTEP 03-8871 7398 zubair

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

73. Mohd Faizul Fitri bin Muslil Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 faizul
74. Norjuliana binti Mat Arap Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 norjuliana
Unit Perkhidmatan 1 (Selangor, Pahang & W.P Kuala Lumpur)
75. Norhayati binti Ahmad Puad Penolong Setiausaha 03-8871 7439 norhayati.ahmadpuad
76. Nurul Nazida binti Kasri Penolong Pegawai Tadbir 03-8893 4005 nazida.kasri
77. Zaitun Zaini binti Zainol Ketua Pembantu Tadbir 03-8893 4001 zaitun
78. Marlini binti Mamat Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marlini
79. Noor Azreena binti Md Yusup Pembantu Tadbir 03-8871 7379 azreena
80. Haifariza binti Arzemi Pembantu Tadbir 03-8871 7435 haifariza
81. Nik Normazani binti Nik Abd Rahim Pembantu Tadbir 03-8893 4004 normazani
82. Rozita binti Ab Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7432 rozita
Unit Perkhidmatan 2 (Melaka, Perlis, Kelantan & Johor)
83. Raizah binti Sarif Penolong Setiausaha 03-8871 7425 raizah
84. Nor Arzian binti Abd Wahab Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 norarzian
85. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 shahila
86. Mazrizal bin Saring Pembantu Tadbir 03-8893 4013 mazrizal
87. Nor Azidawati binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azidawati
88. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8893 4002 marzia
89. Siti Nuruladha binti Musa Pembantu Tadbir 03-8893 4000 Nuruladha
Unit Perkhidmatan 3 (Kedah, Perak, Terengganu, P. Pinang, N. Sembilan & W.P Putrajaya)
90. Izahtus Syuhada binti Abdul Rahim Penolong Setiausaha 03-8893 4023 syuhada
91. Rugayah binti Deraman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7430 rugayah
92. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
93. Norkamilah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8893 4003 norkamilah
94. Sazarina binti Che Mansor Pembantu Tadbir 03-8871 7437 sazarina
95. Siti Nooraishah binti Paurjin Pembantu Tadbir 03-8871 7486 sitinooraishah
Unit Perkhidmatan 4 (Data dan Pentadbiran)
96. Mohammad Azizi bin Ngadiran Penolong Setiausaha 03-8871 7478 mohammadazizi
97. Syafiqa binti Sa'abah Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7438 syafiqa_saabah
98. Rosli bin Mohamad Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 rosli.mohamad
99. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7436 azwan
100. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
101. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8893 4006 masly

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

102. Ahmad Zulnasri bin Abdul Khalid Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 zulnasri
103. Haslindayati binti Hisamudin Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 haslinda
Unit Tindakan Tatatertib
104. Mohd Hasif bin Abdul Rahman Penolong Setiausaha 03-8871 7441 hasif
105. Hamidi bin Ibrahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 hamidi
106. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
107. Ezetti binti Ezhard Pembantu Tadbir 03-8871 7449 ezetti
108. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7363 norhamizi
Unit Rayuan Tatatertib
109. Rohainani binti Ahmad Penolong Setiausaha 03-8871 7440 rohainani
110. Mohd Hadri bin Kadir Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 hadri
111. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
Unit Rayuan Kenaikan Pangkat
112. Farrah Frieda Rossa binti Adnan Penolong Setiausaha 03-8871 7422 frieda
113. Nur Hazimah binti Fadzli Pembantu Operasi 03-8871 7453 hazimah.fadzli
114. Hazura binti Hassan Personel MySTEP 03-8871 7453 hazura

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

115. Noraishah binti Kamorudin Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 noraishah
116. Rabiatul A'dawiyah binti Ahmed Yusuff Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 adawiyah
Unit Dasar, Pembangunan dan Penyelenggaraan Sistem
117. Nor Azian binti Abdullah Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 azianabdullah
118. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
119. Muhamad Hailmi bin Ishak Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7362 hailmi
120. Nor Hasikin binti Abu Hassan Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 hasikin
121. Noordalina binti Mahmud Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 dalina
122. Noor Maslina binti Bustanorddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 maslina
123. Nur Syahirah binti Sukor Pembantu Tadbir 03-8893 4021 nursyahirah
Unit Rangkaian dan Keselamatan
124. Mugilraj a/l Radha Krishnan Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7360 mugilraj
125. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7341 mohdizuddin
Unit Operasi
126. Noor Azliza binti Sabri Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 azliza
127. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7336 effarina
128. Mohd Najib bin Muhidi Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 najib
129. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7351 nazri

BAHAGIAN PENGURUSAN

130. Marrianee anak Jemlin Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 marrianee
131. Anisanita binti Rosli Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 anisanita
Unit Sumber Manusia
132. Shahrul Ridzwan bin Mohd Ariffin Penolong Setiausaha 03-8871 7309 shahrulridzwan
133. Siti Sarah binti Abdul Mujib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 4026 sarah.mujib
134. Mariah binti Jusoh Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 mariah
135. Norsuhada binti Ahmad Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 norsuhada
136. Nooraniza binti Kadri Pembantu Tadbir 03-8893 4009 nooraniza
137. Nur Farah Atikah binti Baharudin Pembantu Tadbir 03-8871 7355 farah
138. Nur Fuzira binti Mohd Pazilah Pembantu Tadbir 03-8871 7402 nurfuzira
139. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7403 shaihin
140. Siti Zaida binti Bakar Pembantu Tadbir 03-8871 7405 sitizaida
Unit Kewangan dan Akaun
141. Azliawaty binti Ismail Penolong Setiausaha 03-8871 7444 azliawaty
142. Siti Hajar binti Ja'afar Akauntan 03-8871 7472 sitihajar
143. Shamsinar Haziah binti Mohd Shamsuri Penolong Akauntan 03-8871 7319 shamsinar
144. Suraya binti Muhamad Nor Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 suraya
145. Siti Syazwani binti Osman Pembantu Tadbir 03-8871 7326 sitisyazwani
146. Halimahtun Shadiah binti Salleh Pembantu Tadbir 03-8871 7321 halimahtun
147. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 Jackie
148. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7464 khuzaimah
149. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7465 nordin
150. Wan Normaheran binti Wan Hasan Pembantu Tadbir 03-8871 7322 normaheran
Unit Latihan
151. Nur Hanis Sakinah binti Mohd Arzani Penolong Setiausaha 03-8871 7418 nurhanis
152. Zalinah binti Yusof Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 zalinahyusof
153. Siti Nur Farhana binti S Ismail Pembantu Tadbir 03-8871 7359 farhana
154. Fariza binti Zainuddin Pembantu Tadbir 03-8871 7406 fariza
155. Mohamad Ismail bin Rosli Pembantu Tadbir 03-8871 7339 ismail
Unit Pentadbiran
156. Muhammad Azhari bin Salahudin Penolong Setiausaha 03-8893 4024 azhari
157. Che Juliana binti Che Mat Penolong Pegawai Arkib 03-8871 7347 chejuliana
158. Siti Nasibah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 nasibah
159. Noor Ezzah binti Mohd Saberi Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 noorezzah
160. Iswani binti Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 iswani
161. Datin Nuraini binti Mohammed Hanafiah Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7331 nuraini.hanafiah
162. Amran bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7327 amran
163. Rosnani binti Mustapha Pembantu Tadbir 03-8871 7415 rosnani
164. Mohd Badrul Hisham Bin Mat Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7353 badrul.hisham
165. Mohd Faisal bin Abu Sari Pembantu Tadbir 03-8871 7352 faisal
166. Fasya Atika binti Firdaus Pembantu Tadbir 03-8871 7457 fasya
167. Noormanurrah binti Suliman Pembantu Tadbir 03-8871 7350 noormanurrah
168. Nur Zalikha binti Bakarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7470 nurzalikha
169. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7454 azmer
170. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7451 mohd.rashdan
171. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7431 rosli.madarib
172. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7473 fitri
173. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
174. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7475 ariff
175. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7460 azlan
176. Winnie Anak Gawai Pembantu Operasi 03-8871 7479 winnie.gawai
177. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7481 iskandar
178. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7482 mohd.izwan
179. Irfan Haekal bin Hanafi Personel MySTEP 03-8871 7344 irfan
180. Nur Nadia Natasya binti Omar Personel MySTEP 03-8871 7342 nadia.natasya
181. Muhammad Norhakimi bin Hussin Personel MySTEP 03-8871 7342 norhakimi
182. Muhammad Syakirin bin Selamat Personel MySTEP 03-8871 7476 syakirin
Unit Komunikasi Korporat
183. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
184. Bathmawathy a/p Perumallo Pembantu Pustakawan 03-8893 4012 bathmawathy
185. Mohamad Al Faiz bin Omar Pembantu Tadbir 03-8893 4011 alfaiz

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

186. Shamsinar binti Mohd Jaafar Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 shamsinar.jaafar
187. Hazwan Munir bin Abu Husin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 hazwanmunir
188. Azalina binti Mat Desa Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7328 azalina
189. Nurul Hazira binti Jamaludin Pembantu Tadbir 03-8893 4014 hazira
190. Maryam Mahirah binti Abdul Ghafar Pembantu Tadbir 03-8871 7329 mahirah
191. Yati binti Abdul Hamid Pembantu Tadbir 03-8871 7340 yati.hamid
192. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7332 shahnorazmi
193. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7387 maszuan

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

194. Intan Zainab binti Mohd Bustan Setiausaha Bahagian 088-488521 intan
195. Florencia binti Kosmas Setiausaha Pejabat 088-488521 florencia
Unit Pengambilan
196. Farah Mardiana binti Radzali Penolong Setiausaha 088-488521 farahradzali
197. Muhamad Luqmanul Hakim bin Mohd Rosdan Penolong Pegawai Tadbir 088-488522 luqman
198. Ardawati binti Ag. Osman Sumboh Pembantu Tadbir 088-488522 ardawati
199. Faizal Isme bin Bijaksana Pembantu Tadbir 088-488522 faizal
200. Rosziah binti Shariffudin Pembantu Tadbir 088-488524 rosziah
201. Suzilah binti Jamian Pembantu Tadbir 088-488523 suzilah
Unit Perkhidmatan
202. Bian bin Abdul Gapar Penolong Setiausaha 088-488524 bian
203. Nin bin Junid Penolong Pegawai Tadbir 088-488524 nin
204. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488523 alvernia
205. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488522 rosela
206. Suzie Caseanus Pembantu Tadbir 088-488523 suzie.caseanus
207. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488523 suziwati
208. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488522 zatil
Unit Pentadbiran, Kewangan Dan Pengurusan Maklumat
209. Mohd Anwaruddin bin Mokhtar Penolong Setiausaha 088-488523 anwaruddin
210. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488524 albert
211. Irnah Wati binti Ag Damit @ Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 088-488523 Irnah
212. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488523 ainah
213. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488524 noorazlina
214. Mohd Fadhillah bin Hassan Pemandu 088-488524 mohdfadhillah
215. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488524 abdmudar
216. Siti Aishah binti Abdul Majad Pembantu Operasi 088-488524 aishah.abdulmajad
217. Deiwi Julian Personel MySTEP 088-488521 deiwi.julian
218. Femy Farini Astradi Personel MySTEP 088-488521 femy.farini

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

219. Faizah binti Edrus Setiausaha Bahagian 082-537001 faizah.edrus
220. Lucy Luin anak Gilbert Entilie Setiausaha Pejabat 082-537008 lucyluin
Unit Pengambilan
221. Faridah binti Mohamad Othman Penolong Setiausaha 082-257004 faridah
222. Muhammad Shafiq bin Bakar Penolong Pegawai Tadbir 082-537006 shafiqbakar
223. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537011 aishah
224. Lina binti Hanapi Pembantu Tadbir 082-537018 lina
225. Ramuna Binti Buan Pembantu Tadbir 082-537015 ramuna
226. Voon Sze Ping Pembantu Tadbir 082-537017 voon
Unit Perkhidmatan
227. Norazian binti Md Noh Penolong Setiausaha 082-537002 Norazian
228. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 yati
229. Norhayati binti Masri Ketua Pembantu Tadbir 082-537020 norhayati
230. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537025 rahmahisnen
231. Sherina Anak Ayon Pembantu Tadbir 082-537014 sherina
232. Alexsandar Kedit anak Gani Pembantu Tadbir 082-537020 alexsandar
233. Maryann anak Kassim Pembantu Tadbir 082-537019 maryann
Unit Pentadbiran
234. Frische Kuleh Engan Penolong Setiausaha 082-537003 frische
235. Farid Sapril bin Madeli Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537005 faridsapril
236. Azlina binti Bahari Bujang Penolong Akauntan 082-537010 azlinabahari
237. Melissa Clysenthia binti Alias Pembantu Tadbir 082-537024 melissa
238. Syarifah Noridawati binti Wan Rajiee Pembantu Tadbir 082-537012 sharifah.noridawati
239. Suzziana Anak Nelos Pembantu Tadbir 082-537013 suzziana
240. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537029 jalin
241. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537026 hazri
242. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537026 raden
243. Raymond Medan anak Nyalong Personel MySTEP 082-537005 raymond

TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebarkan maklumat tanpa kebenaran.