Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Haili bin Dolhan Pengerusi 03-8871 7373 haili
2. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7374 nfarhana
3. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

4. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
5. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 Suraihan
6. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT PENGURUSAN ATASAN

Pejabat Setiausaha
7. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
8. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
9. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
10. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7334 razi
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengambilan & Perkhidmatan)
11. Md Radzi bin Hashim Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 mdradzi
12. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 zaimashazelinda
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengurusan)
13. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
14. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 izzuddin

UNIT INTEGRITI

15. Nor Emizializa binti Mohamed Marizi Pembantu Tadbir 03-8871 7357 emizializa

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

16. Zuliana binti Mohd Akob Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 zuliana
17. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
18. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7358 alawiah
19. Marziawati binti Ahamed Termizi Pembantu Tadbir 03-8871 7358 marziawati

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

20. Saiful Bakhtiar bin Che Abd Hakim Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 saiful
Unit 1 - IPGM
21. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7372 amirah
22. Maimunah Nasution binti Md Yusof Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7378 maimunah
23. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7401 asmah
24. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7383 azrina
25. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
26. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
27. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7384 Daisy.ann
28. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7397 Najiyah
29. Siti Norbaizura binti Mohd Ridzuan Pembantu Tadbir 03-8871 7383 norbaizura
Unit 2 - IPTA
30. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
31. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7400 norizanmohd
32. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7467 wansarifah
33. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7395 asfazura
34. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7393 faridahyahaya
35. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
36. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7392 hafiz
37. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7397 israwani
38. Siti Noor Maishasiela binti Azmi Pembantu Tadbir 03-8871 7326 maishasiela
39. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7396 marina
40. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 mulyadi
41. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7393 norhasimah
42. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7395 syazwani
43. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7394 yaakob
44. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7377 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
45. Hamdan bin Mohd Satar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7466 hamdan
46. Muhamad Al Faizun bin Mohd Shafie Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7466 alfaizun
47. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7381 aini
48. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7381 natasha
49. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7398 nhaslinda
50. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7398 suhailah

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

51. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
52. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
53. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
54. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7411 mohdazmi
55. Mazral bin Abd Manaf Pembantu Operasi 03-8871 7415 mazral
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
56. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
57. Noor Hafizah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 noorhafizah
58. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
59. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
60. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
61. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
62. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7477 nazar
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
63. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
64. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
65. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
66. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7417 jamaliah
67. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
68. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
69. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
70. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
71. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah
72. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7419 ZAILANI

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

73. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
74. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
75. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
76. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 Kamariah
77. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 suriana
78. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
79. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marzia
80. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7435 noorafizah
81. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7479 Nuurfadhilah
82. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
83. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 roslan
84. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 puziah
85. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
86. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7434 azwan
87. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
88. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7434 noraisah
89. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 norida
90. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7432 normala
Unit Perkhidmatan 3
91. Siti Fatimah binti Mohd Daud Penolong Setiausaha 03-8871 7425 fatimah
92. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
93. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
94. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
95. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
96. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
97. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
98. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
99. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7436 azizi
100. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7436 hazlina.hambali
101. Sharifah Sukainah binti Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7481 sukainah

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

102. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
103. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
104. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
105. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
106. Hamidi bin Ibrahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 hamidi
107. Rohani binti Iberahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 rohani
108. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
109. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
110. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraishah
111. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi
112. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7449 roslizon

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

113. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
114. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 hasliza
115. Zahila binti Desa Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 zahila
116. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
117. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
118. Maizan binti Saad Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7360 maizan
119. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
120. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
121. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
122. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
123. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
124. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
125. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 abdul.sattar
126. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
127. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

128. Juriah binti Jalalus Shuti Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 juriah
129. Anisanita binti Rosli Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 anisanita
Unit Sumber Manusia
130. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
131. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
132. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
133. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
134. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
135. Filzah Binti Hamisan Pembantu Tadbir 03-8871 7326 filzah
136. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 firdaus
137. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
138. Nurul Huda binti Khairuddin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 huda
139. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
140. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7355 shaihin
Unit Kewangan
141. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
142. Noor Suhada binti Sani Penolong Akauntan 03-8871 7319 suhada
143. Zaharah binti Jasmi Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 zaharah
144. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7321 izma
145. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 jackie
146. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
147. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
148. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Unit Pengurusan dan Kualiti
149. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
150. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
151. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
152. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
153. Bathmawathy a/p Perumallo Pembantu Pustakawan 03-8871 7339 bathmawathy
154. Hazlin Mazni binti Isa Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mazni
155. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
156. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
157. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7335 NURULIHSANUDDIN
158. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7335 adzhar
159. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7335 azmer
160. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
161. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7335 mohd.rashdan
162. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Unit Pengurusan Aset
163. Seri Rahayu binti Mohamad Tajri Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 serirahayu
164. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
165. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
HRMIS
166. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
167. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
Pendaftaran
168. Nurul Azwa binti Osman Penolong Pegawai Arkib 03-8871 7347 nurul.azwa
169. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
170. Raishida binti Othman Pembantu Tadbir 03-8871 7343 raishida
171. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7344 faizah
172. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
173. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
174. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7343 sabariah
175. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
176. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
177. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7342 fitri
178. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7342 maszuan
179. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
180. Muhamad Noor bin Khalid Pembantu Operasi 03-8871 7346 muhamad.noor
181. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7342 sahnorazmi
182. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 iskandar
183. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 masly

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

184. Nor Ilanah binti Roslan Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 ilanah
185. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7455 hanie
186. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 Sharifah
187. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 yusarizman
188. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
189. Maryam Mahirah binti Abdul Ghafar Pembantu Tadbir 03-8871 7340 mahirah
190. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 shanira
191. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
192. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

193. Zamzul @ Rosmadi bin Rebbin Setiausaha Bahagian 088-488532 zamzul
194. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488533 anita_lamdin
Unit Pengambilan
195. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488546 samantha
196. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488535 misbah
197. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488519 dayang_hadizah
198. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488539 nooradzlina
199. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488541 suziwati
Unit Perkhidmatan
200. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488527 ladyia
201. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488526 halimah
202. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488529 ainah
203. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488574 alvernia
204. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488530 rosela
205. Suzilah binti Jamian Pembantu Tadbir 088-488579 suzilah
206. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488517 zatil
Unit Pentadbiran, Kewangan Dan Pengurusan Maklumat
207. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488547 raihan.ramly
208. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488544 albert
209. Irnah Wati binti Ag Damit @ Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 088-488537 Irnah
210. Haryanti binti Damir Pembantu Tadbir 088-488545 haryanti
211. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488540 jaslee
212. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488537 masni
213. Roslinah binti Abdullah Pembantu Tadbir 088-488536 roslinah
214. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488545 marali
215. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488542 abdmudar
216. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488542 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

217. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
218. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
Unit Pengambilan
219. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
220. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 Yati
221. Dayang Sofia binti Awang Salleh Ketua Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
222. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537017 aishah
223. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
224. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537015 ramuna
225. Sherina Anak Ayon Pembantu Tadbir 082-537018 sherina
Unit Perkhidmatan
226. Norazian binti Md Noh Penolong Setiausaha 082-537002 norazian
227. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
228. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 michael
229. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
230. Syarifah Noridawati binti Wan Rajiee Pembantu Tadbir 082-537014 sh.noridawati
231. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
232. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 ZUAINI
Unit Pentadbiran
233. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
234. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
235. Alinapiah bin Daud Ketua Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
236. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
237. Dayangku Sulei'na binti Awangku Kaharudin Pembantu Tadbir 082-537024 suleina
238. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
239. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537029 jalin
240. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537026 hazri
241. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537026 raden