Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Khair bin Mohamad Yusof Pengerusi 03-8871 7373 khair
2. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7374 nfarhana
3. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

4. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
5. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 suraihan
6. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT PENGURUSAN ATASAN

Pejabat Setiausaha
7. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
8. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
9. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
10. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7334 razi
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengambilan & Perkhidmatan)
11. Md Radzi bin Hashim Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 mdradzi
12. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 zaimashazelinda
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengurusan)
13. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
14. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 izzuddin

UNIT INTEGRITI

15. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7447 hanie
16. Ajurah @ Azurah binti Ag. Hashim Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7356 azurah
17. Nor Emizializa binti Mohamed Marizi Pembantu Tadbir 03-8871 7357 emizializa

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

18. Wan Ahmad bin Ibrahim Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 ahmad
19. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
20. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7358 alawiah
21. Siti Khalijah binti Mohd Sollah Pembantu Tadbir 03-8871 7358 khalijah

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

22. Ross Rafizal bin Rosli Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 rafizal
23. Nurulhuda binti Razali Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 nurulhuda
Unit 1 - IPGM
24. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7370 amirah
25. Maimunah Nasution binti Md Yusof Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7378 maimunah
26. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7401 asmah
27. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7385 azizi
28. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7383 azrina
29. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
30. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
31. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7384 Daisy.ann
32. Siti Noor Maishasiela binti Azmi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 maishasiela
33. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7397 najiyah
34. Nor Azizah binti Awang Kechik Pembantu Tadbir 03-8871 7383 norazizah
Unit 2 - IPTA
35. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
36. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7400 norizanmohd
37. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7467 wansarifah
38. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7395 asfazura
39. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7393 faridahyahaya
40. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
41. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7392 hafiz
42. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7397 ISRAWANI
43. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7396 marina
44. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 mulyadi
45. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7393 norhasimah
46. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7395 syazwani
47. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7394 yaakob
48. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7377 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
49. Mazuin binti Mohd Sapon Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7386 mazuin
50. Muhamad Al Faizun bin Mohd Shafie Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7466 alfaizun
51. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7381 aini
52. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7381 natasha
53. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7398 nhaslinda
54. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7398 suhailah

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

55. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
56. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
57. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
58. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7411 mohdazmi
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
59. Nurul Nadhirah binti Mohamed Yusoff Penolong Setiausaha 03-8871 7404 nadhirah
60. Noor Hafizah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 noorhafizah
61. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
62. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
63. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
64. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
65. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7477 nazar
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
66. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
67. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
68. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
69. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
70. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7417 jamaliah
71. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
72. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
73. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
74. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
75. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah
76. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7419 ZAILANI

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

77. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
78. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
79. Hamzah bin Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7478 hamzah
80. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
81. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 puziah
82. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 suriana
83. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
84. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marzia
85. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7433 noraisah
86. Siti Nuruladha binti Musa Pembantu Tadbir 03-8871 7433 nuruladha
87. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
88. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 roslan
89. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
90. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
91. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
92. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
93. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7435 noorafizah
94. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7438 normala
Unit Perkhidmatan 3
95. Siti Fatimah binti Mohd Daud Penolong Setiausaha 03-8871 7425 fatimah
96. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 Kamariah
97. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
98. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7436 AZWAN
99. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
100. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 norida
101. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7481 nuurfadhilah
102. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7439 mohd.izwan
Unit e-PROPER
103. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
104. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7436 hazlina.hambali
105. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7437 zatul

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

106. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
107. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
108. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
109. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
110. Hamidi bin Ibrahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 hamidi
111. Mohd Hadri bin Kadir Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 hadri
112. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
113. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
114. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraishah
115. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

116. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
117. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 hasliza
118. Zahila binti Desa Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 zahila
119. Muhamad Hailmi bin Ishak Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7362 hailmi
120. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
121. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
122. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
123. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
124. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
125. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
126. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
127. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
128. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 abdul.sattar
129. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
130. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

131. Juriah binti Jalalus Shuti Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 juriah
132. Anisanita binti Rosli Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 anisanita
Unit Sumber Manusia
133. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
134. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
135. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
136. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
137. Fasya Atika binti Firdaus Pembantu Tadbir 03-8871 7359 fasya
138. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
139. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
140. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
141. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
142. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7355 shaihin
Unit Kewangan
143. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
144. Noor Suhada binti Sani Penolong Akauntan 03-8871 7319 suhada
145. Zaharah binti Jasmi Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 zaharah
146. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7321 izma
147. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 JACKIE
148. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
149. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
150. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Unit Pengurusan dan Kualiti
151. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
152. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
153. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
154. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
155. Bathmawathy a/p Perumallo Pembantu Pustakawan 03-8871 7339 bathmawathy
156. Filzah Binti Hamisan Pembantu Tadbir 03-8871 7326 filzah
157. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
158. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
159. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7335 nurulihsanuddin
160. Siti Syazwani binti Osman Pembantu Tadbir 03-8871 7326 sitisyazwani
161. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7335 adzhar
162. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7335 azmer
163. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
164. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7335 mohd.rashdan
165. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Unit Pengurusan Aset
166. Siti Nasibah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 nasibah
167. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
168. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
HRMIS
169. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
170. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 firdaus
Pendaftaran
171. Nurul Azwa binti Osman Penolong Pegawai Arkib 03-8871 7347 nurul.azwa
172. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
173. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7344 faizah
174. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
175. Nor Azlina binti Mohammad Aslam Pembantu Tadbir 03-8871 7343 nor.azlina
176. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
177. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7449 roslizon
178. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7343 sabariah
179. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
180. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
181. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7342 fitri
182. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7342 maszuan
183. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
184. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7342 sahnorazmi
185. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 iskandar
186. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 masly

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

187. Nor Ilanah binti Roslan Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 ilanah
188. Nur Zaina binti Mohd Nasser Penolong Setiausaha 03-8871 7455 zaina
189. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 Sharifah
190. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 yusarizman
191. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
192. Maryam Mahirah binti Abdul Ghafar Pembantu Tadbir 03-8871 7340 mahirah
193. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 Shanira
194. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
195. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

196. Zamzul @ Rosmadi bin Rebbin Setiausaha Bahagian 088-488521 zamzul
197. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488521 anita_lamdin
Unit Pengambilan
198. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488522 samantha
199. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488522 misbah
200. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488522 dayang_hadizah
201. Ezra Ignasius Pembantu Tadbir 088-488522 ezra
202. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488522 nooradzlina
203. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488522 suziwati
Unit Perkhidmatan
204. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488523 ladyia
205. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488523 halimah
206. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488523 ainah
207. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488523 alvernia
208. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488523 rosela
209. Suzilah binti Jamian Pembantu Tadbir 088-488523 suzilah
210. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488523 zatil
Unit Pentadbiran, Kewangan Dan Pengurusan Maklumat
211. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488524 raihan.ramly
212. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488524 albert
213. Roslinah binti Abdullah Penolong Akauntan 088-488524 roslinah
214. Irnah Wati binti Ag Damit @ Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 088-488524 irnah
215. Haryanti binti Damir Pembantu Tadbir 088-488524 haryanti
216. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488524 jaslee
217. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488524 masni
218. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488524 marali
219. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488524 abdmudar
220. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488524 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

221. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
222. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
Unit Pengambilan
223. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
224. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
225. Dayang Sofia binti Awang Salleh Ketua Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
226. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537017 aishah
227. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
228. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537015 ramuna
229. Sherina Anak Ayon Pembantu Tadbir 082-537018 sherina
Unit Perkhidmatan
230. Norazian binti Md Noh Penolong Setiausaha 082-537002 norazian
231. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
232. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 michael
233. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
234. Syarifah Noridawati binti Wan Rajiee Pembantu Tadbir 082-537014 sh.noridawati
235. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
236. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 ZUAINI
Unit Pentadbiran
237. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
238. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
239. Alinapiah bin Daud Ketua Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
240. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
241. Dayangku Sulei'na binti Awangku Kaharudin Pembantu Tadbir 082-537024 suleina
242. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
243. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537029 jalin
244. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537026 hazri
245. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537026 raden