Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Haili bin Dolhan Pengerusi 03-8871 7373 haili
2. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7374 nfarhana
3. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

4. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
5. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 Suraihan
6. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT PENGURUSAN ATASAN

Pejabat Setiausaha
7. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
8. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
9. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
10. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7334 razi
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengambilan & Perkhidmatan)
11. Md Radzi bin Hashim Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 mdradzi
12. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 zaimashazelinda
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengurusan)
13. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
14. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 izzuddin

UNIT INTEGRITI

15. Ajurah @ Azurah binti Ag. Hashim Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7357 azurah
16. Nor Emizializa binti Mohamed Marizi Pembantu Tadbir 03-8871 7357 emizializa

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

17. Zuliana binti Mohd Akob Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 zuliana
18. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
19. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7358 alawiah
20. Marziawati binti Ahamed Termizi Pembantu Tadbir 03-8871 7358 marziawati

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

21. Ross Rafizal bin Rosli Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 rafizal
22. Nurulhuda binti Razali Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 nurulhuda
Unit 1 - IPGM
23. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7370 amirah
24. Maimunah Nasution binti Md Yusof Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7378 maimunah
25. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7401 asmah
26. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7385 azizi
27. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7383 azrina
28. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
29. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
30. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7384 Daisy.ann
31. Siti Noor Maishasiela binti Azmi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 maishasiela
32. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7397 najiyah
33. Siti Norbaizura binti Mohd Ridzuan Pembantu Tadbir 03-8871 7383 norbaizura
Unit 2 - IPTA
34. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
35. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7400 norizanmohd
36. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7467 wansarifah
37. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7395 asfazura
38. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7393 faridahyahaya
39. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
40. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7392 hafiz
41. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7397 ISRAWANI
42. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7396 marina
43. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 mulyadi
44. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7393 norhasimah
45. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7395 syazwani
46. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7394 yaakob
47. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7377 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
48. Hamdan bin Mohd Satar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7386 hamdan
49. Muhamad Al Faizun bin Mohd Shafie Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7466 alfaizun
50. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7381 aini
51. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7381 natasha
52. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7398 nhaslinda
53. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7398 suhailah

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

54. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
55. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
56. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
57. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7411 mohdazmi
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
58. Nurul Nadhirah binti Mohamed Yusoff Penolong Setiausaha 03-8871 7404 nadhirah
59. Noor Hafizah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 noorhafizah
60. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
61. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
62. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
63. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
64. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7477 nazar
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
65. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
66. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
67. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
68. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
69. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7417 jamaliah
70. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
71. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
72. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
73. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
74. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah
75. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7419 ZAILANI

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

76. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
77. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
78. Hamzah bin Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7478 hamzah
79. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
80. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 Kamariah
81. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 suriana
82. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
83. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marzia
84. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7435 noorafizah
85. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7479 Nuurfadhilah
86. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
87. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 roslan
88. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 puziah
89. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
90. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7434 AZWAN
91. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
92. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7434 noraisah
93. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 norida
94. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7438 normala
Unit Perkhidmatan 3
95. Siti Fatimah binti Mohd Daud Penolong Setiausaha 03-8871 7425 fatimah
96. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
97. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
98. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
99. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
100. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
101. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
102. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
103. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7436 hazlina.hambali
104. Sharifah Sukainah binti Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7481 sukainah

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

105. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
106. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
107. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
108. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
109. Hamidi bin Ibrahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 hamidi
110. Mohd Hadri bin Kadir Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 hadri
111. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
112. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
113. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraishah
114. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi
115. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7449 roslizon

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

116. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
117. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 hasliza
118. Zahila binti Desa Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 zahila
119. Muhamad Hailmi bin Ishak Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7362 hailmi
120. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
121. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
122. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
123. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
124. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
125. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
126. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
127. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
128. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 abdul.sattar
129. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
130. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

131. Juriah binti Jalalus Shuti Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 juriah
132. Anisanita binti Rosli Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 anisanita
Unit Sumber Manusia
133. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
134. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
135. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
136. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
137. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
138. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
139. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
140. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
141. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7355 shaihin
Unit Kewangan
142. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
143. Noor Suhada binti Sani Penolong Akauntan 03-8871 7319 suhada
144. Zaharah binti Jasmi Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 zaharah
145. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7321 izma
146. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 JACKIE
147. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
148. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
149. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Unit Pengurusan dan Kualiti
150. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
151. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
152. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
153. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
154. Bathmawathy a/p Perumallo Pembantu Pustakawan 03-8871 7339 bathmawathy
155. Filzah Binti Hamisan Pembantu Tadbir 03-8871 7326 filzah
156. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
157. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
158. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7335 nurulihsanuddin
159. Siti Syazwani binti Osman Pembantu Tadbir 03-8871 7326 sitisyazwani
160. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7335 adzhar
161. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7335 azmer
162. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
163. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7335 mohd.rashdan
164. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Unit Pengurusan Aset
165. Siti Nasibah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 nasibah
166. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
167. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
HRMIS
168. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
169. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 firdaus
Pendaftaran
170. Nurul Azwa binti Osman Penolong Pegawai Arkib 03-8871 7347 nurul.azwa
171. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
172. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7344 faizah
173. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
174. Nor Azlina binti Mohammad Aslam Pembantu Tadbir 03-8871 7343 nor.azlina
175. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
176. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7343 sabariah
177. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
178. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
179. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7342 fitri
180. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7342 maszuan
181. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
182. Muhamad Noor bin Khalid Pembantu Operasi 03-8871 7346 muhamad.noor
183. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7342 sahnorazmi
184. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 iskandar
185. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 masly

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

186. Nor Ilanah binti Roslan Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 ilanah
187. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7455 hanie
188. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 Sharifah
189. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 yusarizman
190. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
191. Maryam Mahirah binti Abdul Ghafar Pembantu Tadbir 03-8871 7340 mahirah
192. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 shanira
193. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
194. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

195. Zamzul @ Rosmadi bin Rebbin Setiausaha Bahagian 088-488521 zamzul
196. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488521 anita_lamdin
Unit Pengambilan
197. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488521 samantha
198. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488521 misbah
199. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488521 dayang_hadizah
200. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488521 nooradzlina
201. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488521 suziwati
Unit Perkhidmatan
202. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488521 ladyia
203. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488521 halimah
204. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488521 ainah
205. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488521 alvernia
206. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488521 rosela
207. Suzilah binti Jamian Pembantu Tadbir 088-488521 suzilah
208. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488521 zatil
Unit Pentadbiran, Kewangan Dan Pengurusan Maklumat
209. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488521 raihan.ramly
210. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488521 albert
211. Roslinah binti Abdullah Penolong Akauntan 088-488521 roslinah
212. Irnah Wati binti Ag Damit @ Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 088-488521 Irnah
213. Haryanti binti Damir Pembantu Tadbir 088-488521 haryanti
214. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488521 jaslee
215. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488521 masni
216. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488521 marali
217. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488521 abdmudar
218. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488521 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

219. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
220. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
Unit Pengambilan
221. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
222. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
223. Dayang Sofia binti Awang Salleh Ketua Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
224. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537017 aishah
225. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
226. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537015 ramuna
227. Sherina Anak Ayon Pembantu Tadbir 082-537018 sherina
Unit Perkhidmatan
228. Norazian binti Md Noh Penolong Setiausaha 082-537002 norazian
229. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
230. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 michael
231. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
232. Syarifah Noridawati binti Wan Rajiee Pembantu Tadbir 082-537014 sh.noridawati
233. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
234. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 ZUAINI
Unit Pentadbiran
235. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
236. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
237. Alinapiah bin Daud Ketua Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
238. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
239. Dayangku Sulei'na binti Awangku Kaharudin Pembantu Tadbir 082-537024 suleina
240. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
241. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537029 jalin
242. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537026 hazri
243. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537026 raden