Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Haili bin Dolhan Pengerusi 03-8871 7373 haili
2. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7374 nfarhana
3. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

4. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
5. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 suraihan
6. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT PENGURUSAN ATASAN

Pejabat Setiausaha
7. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
8. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
9. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
10. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7334 razi
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengambilan & Perkhidmatan)
11. Md Radzi bin Hashim Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 mdradzi
12. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 zaimashazelinda
Pejabat Timbalan Setiausaha (Pengurusan)
13. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
14. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 izzuddin

UNIT INTEGRITI

15. Ajurah @ Azurah binti Ag. Hashim Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7357 azurah
16. Nor Emizializa binti Mohamed Marizi Pembantu Tadbir 03-8871 7357 emizializa

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

17. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
18. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7358 alawiah
19. Marziawati binti Ahamed Termizi Pembantu Tadbir 03-8871 7358 marziawati

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

20. Ross Rafizal bin Rosli Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 rafizal
21. Nurulhuda binti Razali Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 nurulhuda
Unit 1 - IPGM
22. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7370 amirah
23. Maimunah Nasution binti Md Yusof Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7378 maimunah
24. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7401 asmah
25. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7385 azizi
26. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7383 azrina
27. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
28. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
29. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7384 Daisy.ann
30. Siti Noor Maishasiela binti Azmi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 maishasiela
31. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7397 najiyah
32. Siti Norbaizura binti Mohd Ridzuan Pembantu Tadbir 03-8871 7383 norbaizura
Unit 2 - IPTA
33. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
34. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7400 norizanmohd
35. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7467 wansarifah
36. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7395 asfazura
37. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7393 faridahyahaya
38. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
39. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7392 hafiz
40. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7397 ISRAWANI
41. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7396 marina
42. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 mulyadi
43. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7393 norhasimah
44. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7395 syazwani
45. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7394 yaakob
46. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7377 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
47. Muhamad Al Faizun bin Mohd Shafie Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7466 alfaizun
48. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7381 aini
49. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7381 natasha
50. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7398 nhaslinda
51. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7398 suhailah

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

52. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
53. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
54. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
55. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7411 mohdazmi
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
56. Nurul Nadhirah binti Mohamed Yusoff Penolong Setiausaha 03-8871 7404 nadhirah
57. Noor Hafizah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7408 noorhafizah
58. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
59. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
60. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
61. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
62. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7477 nazar
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
63. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
64. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
65. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
66. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
67. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7417 jamaliah
68. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
69. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
70. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
71. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
72. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah
73. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7419 ZAILANI

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

74. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
75. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
76. Hamzah bin Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7478 hamzah
77. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
78. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 Kamariah
79. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 suriana
80. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
81. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marzia
82. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7435 noorafizah
83. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7479 Nuurfadhilah
84. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
85. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 roslan
86. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7428 puziah
87. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
88. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7434 AZWAN
89. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
90. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7434 noraisah
91. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7432 norida
92. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7438 normala
Unit Perkhidmatan 3
93. Siti Fatimah binti Mohd Daud Penolong Setiausaha 03-8871 7425 fatimah
94. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
95. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
96. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
97. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
98. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
99. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
100. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
101. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7436 hazlina.hambali

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

102. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
103. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
104. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
105. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
106. Hamidi bin Ibrahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7442 hamidi
107. Mohd Hadri bin Kadir Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 hadri
108. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
109. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
110. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraishah
111. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

112. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
113. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 hasliza
114. Zahila binti Desa Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 zahila
115. Muhamad Hailmi bin Ishak Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7362 hailmi
116. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
117. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
118. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
119. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
120. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
121. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
122. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
123. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
124. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 abdul.sattar
125. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
126. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

127. Juriah binti Jalalus Shuti Setiausaha Bahagian 03-8871 7303 juriah
128. Anisanita binti Rosli Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 anisanita
Unit Sumber Manusia
129. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
130. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
131. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
132. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
133. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
134. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
135. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
136. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
137. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7355 shaihin
Unit Kewangan
138. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
139. Noor Suhada binti Sani Penolong Akauntan 03-8871 7319 suhada
140. Zaharah binti Jasmi Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 zaharah
141. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7321 izma
142. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 JACKIE
143. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
144. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
145. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Unit Pengurusan dan Kualiti
146. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
147. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
148. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
149. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
150. Bathmawathy a/p Perumallo Pembantu Pustakawan 03-8871 7339 bathmawathy
151. Filzah Binti Hamisan Pembantu Tadbir 03-8871 7326 filzah
152. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
153. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
154. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7335 nurulihsanuddin
155. Siti Syazwani binti Osman Pembantu Tadbir 03-8871 7326 sitisyazwani
156. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7335 adzhar
157. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7335 azmer
158. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
159. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7335 mohd.rashdan
160. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Unit Pengurusan Aset
161. Siti Nasibah binti Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 nasibah
162. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
163. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
HRMIS
164. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
165. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 firdaus
Pendaftaran
166. Nurul Azwa binti Osman Penolong Pegawai Arkib 03-8871 7347 nurul.azwa
167. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
168. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7344 faizah
169. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
170. Nor Azlina binti Mohammad Aslam Pembantu Tadbir 03-8871 7343 nor.azlina
171. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
172. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7449 roslizon
173. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7343 sabariah
174. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
175. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
176. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7342 fitri
177. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7342 maszuan
178. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
179. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7342 sahnorazmi
180. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 iskandar
181. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7342 masly

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

182. Nor Ilanah binti Roslan Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 ilanah
183. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7455 hanie
184. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 Sharifah
185. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 yusarizman
186. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
187. Maryam Mahirah binti Abdul Ghafar Pembantu Tadbir 03-8871 7340 mahirah
188. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 Shanira
189. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
190. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

191. Zamzul @ Rosmadi bin Rebbin Setiausaha Bahagian 088-488521 zamzul
192. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488521 anita_lamdin
Unit Pengambilan
193. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488521 samantha
194. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488521 misbah
195. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488521 dayang_hadizah
196. Ezra Ignasius Pembantu Tadbir 088-488521 ezra
197. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488521 nooradzlina
198. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488521 suziwati
Unit Perkhidmatan
199. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488521 ladyia
200. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488521 halimah
201. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488521 ainah
202. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488521 alvernia
203. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488521 rosela
204. Suzilah binti Jamian Pembantu Tadbir 088-488521 suzilah
205. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488521 zatil
Unit Pentadbiran, Kewangan Dan Pengurusan Maklumat
206. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488521 raihan.ramly
207. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488521 albert
208. Roslinah binti Abdullah Penolong Akauntan 088-488521 roslinah
209. Irnah Wati binti Ag Damit @ Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 088-488521 irnah
210. Haryanti binti Damir Pembantu Tadbir 088-488521 haryanti
211. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488521 jaslee
212. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488521 masni
213. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488521 marali
214. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488521 abdmudar
215. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488521 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

216. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
217. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
Unit Pengambilan
218. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
219. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
220. Dayang Sofia binti Awang Salleh Ketua Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
221. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537017 aishah
222. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
223. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537015 ramuna
224. Sherina Anak Ayon Pembantu Tadbir 082-537018 sherina
Unit Perkhidmatan
225. Norazian binti Md Noh Penolong Setiausaha 082-537002 norazian
226. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
227. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 michael
228. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
229. Syarifah Noridawati binti Wan Rajiee Pembantu Tadbir 082-537014 sh.noridawati
230. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
231. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 ZUAINI
Unit Pentadbiran
232. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
233. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
234. Alinapiah bin Daud Ketua Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
235. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
236. Dayangku Sulei'na binti Awangku Kaharudin Pembantu Tadbir 082-537024 suleina
237. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
238. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537029 jalin
239. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537026 hazri
240. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537026 raden