Direktori Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran (SPP)

Untuk memudahkan carian, sila lengkapkan maklumat seperti di bawah:

Nama Penuh : Contoh: Siti Aminah binti Ali Amin dan/atau
Bahagian : dan/atau
# NAMA PENUH JAWATAN TELEFON PEJABAT E-MEL
@spp.gov.my

PEJABAT PENGERUSI

1. YBhg. Tan Sri Dr. Haili bin Dolhan Pengerusi 03-8871 7373 haili
2. Mahmud bin Tajudin Pemandu 03-8871 7374 mahmud

PEJABAT TIMBALAN PENGERUSI

3. YBhg. Tan Sri Ahmad Phesal bin Talib Timbalan Pengerusi 03-8871 7337 ahmadphesal
4. Suraihan binti Rattas Setiausaha Pejabat 03-8871 7338 Suraihan
5. Rosli bin Mad Arib Pemandu 03-8871 7338 rosli.madarib

PEJABAT SETIAUSAHA

6. YBhg. Datuk Abu Bakar bin Idris Setiausaha 03-8871 7333 abubakar
7. Chin Weng Peng Timbalan Setiausaha (Pengambilan dan Perkhidmatan) 03-8871 7388 chin
8. Mahpof bin Mahmood Timbalan Setiausaha (Pengurusan) 03-8871 7323 mahpof
9. Juliana binti Danil Setiausaha Pejabat 03-8871 7334 juliana
10. Noor Farhana binti Johari Setiausaha Pejabat 03-8871 7389 nfarhana
11. Saiful Bakhtiar bin Che Abd Hakim Setiausaha Pejabat 03-8871 7324 saiful
12. Rosli bin Zainan Pemandu 03-8871 7334 rosli
13. Razi bin Hamid Pembantu Operasi 03-8871 7334 razi

BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

14. Wan Zaimashazelinda binti Wan Mazini Setiausaha Pejabat 03-8871 7313 zaimashazelinda
HRMIS
15. Erlyna Yati binti Mohd Dan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7458 erlyna
16. Shafirah binti Shafie Pembantu Tadbir 03-8871 7357 shafirah
Kewangan
17. Norhidayah binti Buhari Penolong Setiausaha 03-8871 7444 norhidayah
18. Noor Suhada binti Sani Penolong Akautan 03-8871 7319 suhada
19. Zaharah binti Jasmi Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7308 zaharah
20. Norsyaidatul Izma binti Mohd Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7321 izma
21. Jackie Goh Tie Lung Pembantu Tadbir 03-8871 7320 jackie
22. Siti Khuzaimah binti Abdul Kahar Pembantu Tadbir 03-8871 7321 khuzaimah
23. Nordin bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7321 nordin
24. Nor Nabihah binti Mustaffa Pembantu Tadbir 03-8871 7322 nornabihah
Aset
25. Seri Rahayu binti Mohamad Tajri Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7364 serirahayu
26. Siti Norbaiti binti Zulkiflie Pembantu Tadbir 03-8871 7327 baiti
27. Hanis Amalina binti Jamaluddin Pembantu Tadbir 03-8871 7457 hanis
Pengurusan dan Kualiti
28. Mohd Shazali bin Md Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7472 mohd.shazali
29. Muhammad Shahir bin Mustafar Pegawai Penerangan 03-8871 7471 pro
30. Muhammad Fitry bin Ghani Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7474 mfitry
31. Mohd Shahril bin Muzlan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7310 shahril
32. Bathmawathy a/p Perumallo Pembantu Pustakawan 03-8871 7339 bathmawathy
33. Mariyam binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mariyam
34. Hazlin Mazni binti Isa Pembantu Tadbir 03-8871 7326 mazni
35. Nor Rosnita binti Mohd Roshdi Pembantu Tadbir 03-8871 7352 norrosnita
36. Wan Nurhazwani binti Shamsudin Pembantu Tadbir 03-8871 7352 nurhazwani
37. Nurulihsanuddin bin Ab Hadi Pembantu Tadbir 03-8871 7356 nurulihsanuddin
38. Adzhar bin Hamidin Pemandu 03-8871 7335 adzhar
39. Azmer bin Ahmad Pemandu 03-8871 7335 azmer
40. Mohd Hakimi bin Md Yatim Pemandu 03-8871 7335 hakimi
41. Mohd Rashdan bin Jaffar Pemandu 03-8871 7335 mohd.rashdan
42. Mohd Ariff bin Saharuman Pembantu Operasi 03-8871 7335 ariff
Pendaftaran
43. Rohani binti Yusuf Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7342 rohaniyusuf
44. Fa'izah binti Abdullah Pembantu Tadbir 03-8871 7350 faizah
45. Siti Nurul Hazimah binti A. Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7345 hazimah
46. Israwani binti Ishak Pembantu Tadbir 03-8871 7343 israwani
47. Nor Aisah binti Abdul Karim Pembantu Tadbir 03-8871 7343 noraisah
48. Norsuriani binti Shaburzahari Pembantu Tadbir 03-8871 7346 norsuriani
49. Siti Aissyah binti Mohamad Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7350 siti.aissyah
50. Zuratul Aini binti Zubir Pembantu Tadbir 03-8871 7344 zuratul
51. Mohd Fittri bin Abd Malek Pembantu Operasi 03-8871 7353 fitri
52. Mohd Maszuan bin Mohd Shahar Pembantu Operasi 03-8871 7353 maszuan
53. Maznah binti Daud Pembantu Operasi 03-8871 7349 maznah.daud
54. Muhamad Noor bin Khalid Pembantu Operasi 03-8871 7346 muhamad.noor
55. L.Sahnorazmi bin Said Pembantu Operasi 03-8871 7347 sahnorazmi
56. Mohd Mahmood Iskandar bin Mohd Nawawi Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 iskandar
57. Masly Izral bin Mat Salleh Pembantu Am Pejabat 03-8871 7353 masly
Sumber Manusia
58. Shairah binti Ahmad Sabri Penolong Setiausaha 03-8871 7331 shairah
59. Zairom bin Haji Ahmad Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7309 zairom
60. Rohaida binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7318 rohaida
61. Shahila binti Johari Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7354 shahila
62. Mohammad Fazli bin Baharom Pembantu Tadbir 03-8871 7355 fazli
63. Ahmad Firdaus bin Mohd Arifin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 firdaus
64. Hasanah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7359 hasanah
65. Nurul Huda binti Khairuddin Pembantu Tadbir 03-8871 7357 huda
66. Norazlina binti Puteh Pembantu Tadbir 03-8871 7359 norazlina
67. Rosalina binti Mohamad Rusli Pembantu Tadbir 03-8871 7355 rosalina
68. Mohd Shaihin bin Md Sarif Pembantu Tadbir 03-8871 7356 shaihin

BAHAGIAN PENGURUSAN MAKLUMAT

69. Rozila binti Megat Othman Setiausaha Bahagian 03-8871 7302 rozila
70. Zahila binti Desa Ketua Penolong Setiausaha 03-8871 7423 zahila
71. Hashimah binti Khairuddin Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7459 hashimah
72. Nur Hafizah binti Mohd Shafiei Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7361 hafizah
73. Maizan binti Saad Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7360 maizan
74. Siti Sofihia binti Mohamad Yusop Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7450 siti.sofihia
75. Norkhaizila binti Khairuddin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 khaizila
76. Mohd Yusry Bin Mat Isa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 yusry
77. Nor Azlina binti Mustapa Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7368 azlina
78. Nurul Effarina binti Mustafar Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 effarina
79. Mohd Izuddin bin Ibrahim Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7367 mohdizuddin
80. Abdul Sattar bin Ab Shamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7365 abdul.sattar
81. Mohd Han bin Adam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 han
82. Ahmad Nazri bin Mohd Razali Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-8871 7366 nazri
83. Ahmad Izzudin bin Mohd Hamim Setiausaha Pejabat 03-8871 7312 izzuddin

BAHAGIAN DASAR DAN PERANCANGAN

84. Zuliana binti Mohd Akob Setiausaha Bahagian 03-8871 7461 zuliana
85. Shahirah binti Mohd Nor Penolong Setiausaha 03-8871 7371 shahirah
86. Alawiah binti Haron Pembantu Tadbir 03-8871 7350 alawiah
87. Marziawati binti Ahamed Termizi Pembantu Tadbir 03-8871 7358 marziawati

BAHAGIAN KEURUSETIAAN

88. Nor Ilanah binti Roslan Setiausaha Bahagian 03-8871 7462 ilanah
89. Hanie binti Othman Penolong Setiausaha 03-8871 7455 hanie
90. Sharifah binti Intas Ali Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7445 Sharifah
91. Puziah binti Mohamed Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7445 puziah
92. Dg Norazeze binti Ag Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7340 dayang.norazeze
93. Norhayati binti Abd. Hamid Pembantu Tadbir 03-8871 7340 norhayati.abdhamid
94. Nur Shanira Hanis binti Shaharom Pembantu Tadbir 03-8871 7340 shanira
95. Abdul Aziz bin Razali Pembantu Operasi 03-8871 7387 abdaziz
96. Azlan bin Ismail Pembantu Operasi 03-8871 7340 azlan

BAHAGIAN PENGAMBILAN GURU

97. Shuhardi Turaz Radzik bin Aznan Setiausaha Bahagian 03-8871 7306 shuhardi
98. Hasliza binti Mohd Samsuri Setiausaha Pejabat 03-8871 7316 hasliza
Unit 1 - IPGM
99. Amirah binti Saidin Penolong Setiausaha 03-8871 7372 amirah
100. Siti Zaleha binti Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7376 siti.zaleha
101. Asmah binti Othman Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7390 asmah
102. Mohd Yusarizman bin Abd Latip Pembantu Tadbir 03-8871 7399 yusarizman
103. Aizat bin Saufi Pembantu Tadbir 03-8871 7399 aizat
104. Buvana a/p Subramaniam Pembantu Tadbir 03-8871 7385 buvana
105. Daisy Ann a/p Arulnathan Pembantu Tadbir 03-8871 7394 Daisy.ann
106. Najiyah binti Maliki Pembantu Tadbir 03-8871 7395 najiyah
107. Noornatasha binti Abdul Razak Pembantu Tadbir 03-8871 7400 natasha
108. Siti Norbaizura binti Mohd Ridzuan Pembantu Tadbir 03-8871 7392 norbaizura
109. Roslizon binti Ghazali Pembantu Tadbir 03-8871 7385 roslizon
110. Suhailah binti Mohd Shahumi Pembantu Tadbir 03-8871 7386 suhailah
111. Zailani binti Abdul Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7383 ZAILANI
Unit 2 - IPTA
112. Johan bin Abu Bakar Penolong Setiausaha 03-8871 7406 johan
113. Norizan binti Mohd J.Makhir Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7375 norizanmohd
114. Wan Sarifah Nazariah binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7377 wansarifah
115. Raishida binti Othman Pembantu Tadbir 03-8871 7398 raishida
116. Asfazura binti Sabran Pembantu Tadbir 03-8871 7381 asfazura
117. Azrina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7401 azrina
118. Nor Azwa binti Zawawi Pembantu Tadbir 03-8871 7384 azwa
119. Noor Fazleen binti Mohd Zin Pembantu Tadbir 03-8871 7394 fazleen
120. Mohd Hafiz bin Haris Pembantu Tadbir 03-8871 7384 hafiz
121. Marina binti Kamis Pembantu Tadbir 03-8871 7398 marina
122. Mulyadi bin Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7396 mulyadi
123. Norhasimah binti Hashim Pembantu Tadbir 03-8871 7403 norhasimah
124. Nur Syazwani binti Mohd Yusof Pembantu Tadbir 03-8871 7381 syazwani
125. Mohd Yaakob Bin Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7403 yaakob
126. Husin bin Ali Pembantu Operasi 03-8871 7403 husin
Unit 3 - Statistik dan Pentadbiran
127. Hamdan bin Mohd Satar Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7391 hamdan
128. Aini binti Ali Pembantu Tadbir 03-8871 7467 aini
129. Noor Haslinda binti Md Fadze Pembantu Tadbir 03-8871 7386 nhaslinda

BAHAGIAN PENGAMBILAN BUKAN GURU

130. Mohamad Fahmi bin Mohd Latib Setiausaha Bahagian 03-8871 7307 fahmi
131. Norabidah binti Omar Setiausaha Pejabat 03-8871 7317 norabidah
Unit Pentadbiran
132. Noor Sidah binti Yahya Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7414 noor.sidah
133. Mohd Azmi bin Mohd Hassan Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7415 AZMI
134. Mazral bin Abd Manaf Pembantu Operasi 03-8871 7415 mazral
Unit Proses Pegawai Pendidikan Pengajian Tinggi (PPPT)
135. Noor Hazleen binti Samsudin Penolong Setiausaha 03-8871 7407 hazleen
136. Siti Aishah binti Baharudin Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7413 sitiaishah
137. Hazlina binti Hambali Pembantu Tadbir 03-8871 7477 hazlina.hambali
138. Mashafiza binti Mat Arof Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mashafiza
139. Noor Masyira binti Maayit Pembantu Tadbir 03-8871 7420 masyira
140. Mohd Nazimuddin bin Mohd Nasir Pembantu Tadbir 03-8871 7420 mohd.nazimuddin
Unit Proses Anggota Kumpulan Pelaksana (AKP)
141. Noor Emma Hizan binti Hijas Penolong Setiausaha 03-8871 7404 emma.hizan
142. Kauthar binti Kamaruzzaman Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7409 kauthar
143. Siti Norzaleha binti Latib Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7412 norzaleha
144. Noor Zuraini binti Zakaria Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7410 zuraini
145. Jamaliah binti Basri Pembantu Tadbir 03-8871 7418 jamaliah
146. Siti Noor Ral Azmiedar binti Ariffin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 azmiedar
147. Muzarwani binti Mohd Zain Pembantu Tadbir 03-8871 7416 muzarwani
148. Siti Nooraishah binti Nordin Pembantu Tadbir 03-8871 7419 nooraishah
149. Sazrina Afiza binti Sahar Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sazrina
150. Siti Farhana binti Mohd Yasir Pembantu Tadbir 03-8871 7419 sitifarhana
151. Wan Hamidah binti Wan Yusoff Pembantu Tadbir 03-8871 7416 wanhamidah

BAHAGIAN PERKHIDMATAN

152. Rosmashilah binti Omar Setiausaha Bahagian 03-8871 7304 rosmashilah
153. Ezza Nadia binti Ajib Setiausaha Pejabat 03-8871 7314 ezza.nadia
Unit Perkhidmatan 1
154. Shuilla binti Alias Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7422 shuilla
155. Kamariah binti Haji Samuri Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7426 Kamariah
156. Suriana binti Muhamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 suriana
157. Fazlin binti Naiman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 fazlin
158. Marzia binti Amer Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7433 marzia
159. Noorafizah binti Alias Pembantu Tadbir 03-8871 7433 noorafizah
160. Nuurfadhilah binti Mohd Saad Pembantu Tadbir 03-8871 7479 nuurfadhilah
161. Siti Rosmiza binti Abd Rahman Pembantu Tadbir 03-8871 7379 rosmiza
Unit Perkhidmatan 2
162. Roslan bin Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7427 roslan
163. Nur Anizan binti Mansur Pembantu Tadbir 03-8871 7435 anizan
164. Muhammad Azwan bin Masarudin Pembantu Tadbir 03-8871 7435 azwan
165. Krishnaveni a/p Perikaruppan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 krishnaveni
166. Norida binti Mohamad Pembantu Tadbir 03-8871 7438 norida
167. Normala binti Ramli Pembantu Tadbir 03-8871 7432 normala
168. Sabariah binti Hassan Pembantu Tadbir 03-8871 7434 sabariah
Unit Perkhidmatan 3
169. Siti Fatimah binti Mohd Daud Penolong Setiausaha 03-8871 7425 fatimah
170. Munirah binti Mahmood Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7430 munirah
171. Azizah binti Misrun Pembantu Tadbir 03-8871 7480 azizahmisrun
172. Nur Iezhan Hariera binti Taib Pembantu Tadbir 03-8871 7480 iezhan
173. Zatul Iffah binti Mustafa Pembantu Tadbir 03-8871 7479 zatul
174. Mohd Izwan bin Zakariah Pembantu Am Pejabat 03-8871 7436 mohd.izwan
Unit e-PROPER
175. Mohd Shah bin Ismail Penolong Pegawai Tadbir 03-8871 7421 shah
176. Nurul Aini binti Mohd Yusof Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7429 nurul.aini
177. Noor Azizi bin Azman Pembantu Tadbir 03-8871 7436 azizi
178. Faridah binti Yahaya Pembantu Tadbir 03-8871 7437 faridahyahaya
179. Mohamad Nazar bin Man Pembantu Tadbir 03-8871 7436 nazar
180. Sharifah Sukainah binti Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-8871 7481 sukainah

BAHAGIAN NAIK PANGKAT DAN TATATERTIB

181. Hazlan bin Hashim Setiausaha Bahagian 03-8871 7305 hazlan
182. Azfa Lia binti Fardes Penolong Setiausaha 03-8871 7441 azfalia
183. Zaidayu binti Haron Penolong Setiausaha 03-8871 7440 zaidayu
184. Norehan binti Ibrahim Setiausaha Pejabat 03-8871 7315 norehan
185. Rohani binti Iberahim Ketua Pembantu Tadbir 03-8871 7443 rohani
186. Kelly Bong Swee Yii Pembantu Tadbir 03-8871 7448 kelly
187. Aizah binti Abas Pembantu Tadbir 03-8871 7446 aizah
188. Nooraziela binti Kamal Pembantu Tadbir 03-8871 7449 nooraziela
189. Norhamizi bin Hamzah Pembantu Tadbir 03-8871 7449 norhamizi

URUS SETIA CAWANGAN SABAH

190. Zamzul @ Rosmadi bin Rebbin Setiausaha Bahagian 088-488532 zamzul
191. Ladyia binti Misir Penolong Setiausaha 088-488527 ladyia
192. Raihan binti Ramly Penolong Setiausaha 088-488547 raihan.ramly
193. Samantha Jessica Tam Penolong Setiausaha 088-488546 samantha
194. Halimah binti Rashid Penolong Pegawai Tadbir 088-488526 halimah
195. Noor Misbahwati binti Hussin Penolong Pegawai Tadbir 088-488535 misbah
196. Albert John Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 088-488544 albert
197. Anita binti Lamdin Setiausaha Pejabat 088-488533 anita_lamdin
198. Ainah binti Antik Pembantu Tadbir 088-488529 ainah
199. Alvernia Peter Pembantu Tadbir 088-488545 alvernia
200. Amisah binti Fitri Pembantu Tadbir 088-488574 amisah
201. Dg Hadizah binti Ag Moksin Pembantu Tadbir 088-488519 dayang_hadizah
202. Jaslee bin Peri Pembantu Tadbir 088-488540 jaslee
203. Masni binti Kaling Pembantu Tadbir 088-488537 masni
204. Noorazlina binti Md Sukri Pembantu Tadbir 088-488539 nooradzlina
205. Rosela binti Benedict Mugok Pembantu Tadbir 088-488530 rosela
206. Suzilah binti Jamian Pembantu Tadbir 088-488579 suzilah
207. Suziwati binti Jainau Pembantu Tadbir 088-488541 suziwati
208. Zatil Shahira binti Mohd Yusoff Pembantu Tadbir 088-488543 zatil
209. Roslinah binti Abdullah Pembantu Tadbir 088-488537 roslinah
210. Malari @ Marali bin Ag Mumin Pemandu 088-488545 marali
211. Abdul Mudar bin Ringkim Pembantu Operasi 088-488542 abdmudar
212. Amir Harun bin Jalbarani Pembantu Operasi 088-488542 amir_harun

URUS SETIA CAWANGAN SARAWAK

213. Intanur Suria binti Wahabi Setiausaha Bahagian 082-537001 intanur
214. Muhammad Imran Jambai bin Dingun Ai Penolong Setiausaha 082-537002 m.imran
215. Pawef Anak Patem Penolong Setiausaha 082-537004 pawef
216. Tiong Hwa Nguong Penolong Setiausaha 082-537003 tiong
217. Jantang Anak Ambu Penolong Pegawai Tadbir 082-537007 jantang
218. Yati binti Hipeni Penolong Pegawai Tadbir 082-537005 yati
219. Fairoul Ashmey bin Pauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 082-537006 fairoul
220. Seppi Anak Francis Belen Setiausaha Pejabat 082-537008 seppi
221. Michael Emperan Anding Ketua Pembantu Tadbir 082-537009 MICHAEL
222. Siti Aishah binti Dahlan Pembantu Tadbir 082-537015 aishah
223. Alvon Maxwell Yong Pembantu Tadbir 082-537016 alvon
224. Mohammad Iswandi bin Ibrahim Pembantu Tadbir 082-537022 iswandi
225. Rahmah binti Isnen Pembantu Tadbir 082-537012 rahmahisnen
226. Ramuna Buan Pembantu Tadbir 082-537014 ramuna
227. Rizamariah binti Sori Pembantu Tadbir 082-537020 rizamariah
228. Syarifah Noridawati binti Wan Rajie Pembantu Tadbir 082-537018 sh.noridawati
229. Shapiee bin Rebi Pembantu Tadbir 082-537021 shapiee
230. Dayang Sofia binti Awang Salleh Pembantu Tadbir 082-537011 sofia
231. Dayangku Sulei'na binti Awangku Kaharudin Pembantu Tadbir 082-537017 suleina
232. Zuaini binti Mohamad Pembantu Tadbir 082-537019 ZUAINI
233. Alinapiah bin Daud Pembantu Tadbir 082-537010 alinapiah
234. Zuriyanti Kok binti Mohamad Ramzi Pembantu Tadbir 082-537013 zuriyanti
235. Jalin Anak Saran Pemandu 082-537025 jalin
236. Mohamad Hazri bin Sait Pembantu Operasi 082-537023 hazri
237. Raden Shafarie bin Raden Sapa'at Pembantu Operasi 082-537024 raden